Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetted volna a helyemben?

Megtetted volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Összejött két ember. A férfinak gyereke is van, a nőnek csak élettársa. Hónapok óta titokban vannak együtt. A férfi kitálalt, és a családját kirakta. Szóltam a nő pasijának, hogy mi megy a háta mögött. Megköszönte, hogy szóltam, de bűntudatom van.

2017. nov. 15. 01:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%
En spec orultem volna ha szolnak idoben h a ferjem a hatam.mogott szeretot tart.
2017. nov. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
22%
Nem szóltam volna bele. Nincs közöm idegenek életéhez. Ha nekik jó, csinálják.
2017. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
34%

Még hogy aljas volt a kérdező, meg hogy beleszól mások életébe xD Nem azért szólt, hogy összejöjjön valamelyik résztvevővel, és nem kezdte mondani senkinek sem, hogy ki mit tegyen. Ez nem aljasság volt, se beleszólás. Csak elmondta, hogy mi az igazság, és én is úgy vagyok vele, hogy jól tetted. Ha engem megcsalna a párom, és valaki elmondaná, nem hordanám le a földig, hogy mit képzel magáról. Amúgy meg ez a megcsalás épp elég mélyre ment így is, mert egy családot tett tönkre, és ennél sokkal rosszabb dolgok is történhettek volna a másik kapcsolatban, akár a legrosszabb dolgok is.


Elmondtad, mi az igaz, a férfi meg a nő pedig megbeszéli, a család pedig csonka marad. Ennyi. Semmi aljasság vagy beleszólás nem volt.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, ilyen helyzetben megtettem volna. Azért a gyerekeknek nem lesz a legkönnyebb így felnőnijük. Ha a tinik csalják egymást, hát tegyék, de a családokbanMég hogy aljas volt a kérdező, meg hogy beleszól mások életébe xD Nem azért szólt, hogy összejöjjön valamelyik résztvevővel, és nem kezdte mondani senkinek sem, hogy ki mit tegyen. Ez nem aljasság volt, se beleszólás. Csak elmondta, hogy mi az igazság, és én is úgy vagyok vele, hogy jól tetted. Ha engem megcsalna a párom, és valaki elmondaná, nem hordanám le a földig, hogy mit képzel magáról. Amúgy meg ez a megcsalás épp elég mélyre ment így is, mert egy családot tett tönkre, és ennél sokkal rosszabb dolgok is történhettek volna a másik kapcsolatban, akár a legrosszabb dolgok is.


Elmondtad, mi az igaz, a férfi meg a nő pedig megbeszéli, a család pedig csonka marad. Ennyi. Semmi aljasság vagy beleszólás nem volt.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, ilyen helyzetben megtettem volna. Azért a gyerekeknek nem lesz a legkönnyebb így felnőnijük. Ha a tinik csalják egymást, hát tegyék, de a családokban azért más a helyzet. Ne legyen büntudatod, mert te csak az igazság megtudásáért feleltél, előbb-utóbb úgyis kiderült volna. azért más a helyzet. Ne legyen büntudatod, mert te csak az igazság megtudásáért feleltél, előbb-utóbb úgyis kiderült volna.

2017. nov. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
65%
Inkább mondja meg nekem valaki, hogy mi folyik a hátam mögött, míg arra menjek haza, hogy van én vagyok kidobva, vagy a páromnak van hűlt helye. Jó, ha tudunk róla és nem a kérdező volt gerinctelen, hanem a kedves szerelmespár, akikben nem volt annyi, hogy már az elején tiszta helyzetben kezdjenek egymással turbékolni.
2017. nov. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ki az a férfi. Ha a testvérem, legjobb barátom, akkor valószínűleg nem tudnám szó nélkül nézni, ha ilyet megtudok. De ha egy ismerős, akkor nem gondolnám, hogy bármi közöm van hozzá, és hogy bele kéne szólnom.
2017. nov. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%
Hmm.. Sajnos nagyon sok helyen azt tapasztalom, hogy az emberek így gondolkoznak, mint itt az oldalon ez alatt a kérdés alatt. Minek szólsz bele, nem a Te dolgod, hogy jössz ahhoz, hogy beleavatkozz, és a többi és a többi. Én ezt soha nem tudtam megérteni és szerintem nem is fogom. Szerencsére nem sok hűtlenség történt körülöttem, de amikor igen és annak tényleg volt jelentősége (nem a megcsalásnak, hanem a kapcsolatnak) akkor szóltam, vagy már más szólt helyettem. Miért jó úgy élni, hogy mindenki tudja, hogy hülyét csinálnak belőled, csak Te nem? Egy dolog, hogy megcsalnak és ezzel megaláznak és még egy dolog, hogy ezt csomóan tudják de senki nem akar neked szólni.. Én sem szeretem, ha mások beleszólnak az életembe, de szeretném, ha egy ilyen helyzetben igen is beleszólnának.
2017. nov. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem a saját szar életedet tedd rendbe, és ne máséba pfázz bele!


Szánalmas vagy, akárcsak a volt barátnőm, az is állandóan máséba kontárkodott, a sajátja meg egy fostenger volt.


28n

2017. nov. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Úgy látom, elég vegyes válaszok születtek. Viszonylag ismerem ezeket az embereket, az egyiküket rokoni szinten közelről. Igen, a csávó dobta a családját, azok után, hogy hónapokig mindkét nőt 'használta'. A női szerető párja pedig külföldön dolgozik általában, és mivel ilyen helyzetben az emberek sokszor inkább homokba dugják a fejüket, valakinek szólnia kellett. A hülye r..nc szét szedett egy családot, aztán szedte befele a pénzt 2 pasitól is, miközben az egész baráti köre meg családja asszisztált a hazugsághoz, és amikor a pasija itthon volt, lazán befeküdt vele abba az ágyba, amiben a másik csávóval k..ratta magát. Persze, a családos ember is hibás. Igazából mind a négyen azok, mert egy jó kapcsolatban nem kacsintgat ki az ember. Ja és utolsó, az én életem rendben van. Ha nem lenne, a tiédnél valószínűleg akkor is jobb lenne, és 28 évesen illene felnőtt módjára kezelni az ál-baratnőket.
2017. nov. 15. 14:00
 19/25 anonim ***** válasza:
28%

Akkor miért nem úgy adtad elő kérdező hogy rokonaid az illetők? Mert igy csak egy szarkavaróbak néztél ki, aki játssza az erkölcscsőszt. Amúgy meg: Ha nem barátodat , rokonodat támadták hátba,akit fétettél akkor NINCS közöd a magánéletükhöz: Ugyanis normális felnőtt nem kavar be mások magánügyeibe, és nem ítélkezik. belőled meg süt a lenézés.


Felnőtt ember nem olyan öntelt idióta, hogy azt hiszi: beletáthat mások életébe, és nem ítélkezik, meg játssza a felsőbbrendűt, pláne nem árulkodik. Felnőttek intézzék a saját életüket, ítéljék meg a saját tetteiket hacsak nem tartozik az adott eset a hatóságra. Nem vagyok sem én, sem a kérdező valami mindentudó hogy joga legyen ítélkezni meg tönkretenni mások életét. Főleg nem indulatból, ami kérdezőben nyilván megvan . Ő a megcsalt fél: Akkor mondja azt. Vagy ő lett volna a harmadik nő a sztoriban, aki ne kellett az adott faszinak, ezért bosszút akart mint egy hülye szappanporában? Esetleg valamelyik nőre pályázott? Ebben az esetben nem az én dolgom, de akkor meg ne adja elő úgy mintha kívülálló lenne.

2017. nov. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
53%
Ja, pont az látszik, hogy a kérdezőben van itt indulat, mikor a válaszadók káromkodnak, úgy beszélnek, mintha a s*ggükből rángatták volna ki a kérdezőt, versenyeznek ki ismer több ordenáré szót és ki tud magasabb lovon ülni. De, ha egy ismerősük, barátjuk mellől félrek*r valaki akkor hallgatnak, elfordítják a fejüket, mert ahhoz nekik semmi közük, az szarkavarás, az az ő egyéni dolguk, senki ne szóljon bele. De jó lehet így élni. Az egész világon nem láttam annyi indulatot, mint ezen az fórumon.
2017. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!