Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mibe tudnkéb beéefogni külföld...

Mibe tudnkéb beéefogni külföldon, mert itt sehogyan sem látom, azt, hogy meg tudnék élni normálisan?

Figyelt kérdés

Külföldön élő magyrok, ti milyen munkába kezdtetek bele, akkor amikor kivándoroltatok?

El szeretnék menni az országból, mivel itt nem hiszem, hogy meg fogok tudni majd élni, szüleim vállalkozása is megbukott, emlékszem ezelőtt 2-3 éve még szortuk a pénzt, most meg csak minden második hetvégén megyünk bevásárolni és nagy ritkán vásárolunk ruhákat, mert nem futja már sajnos.

Ez miatt el szeretnék innen menni, 18 éves vagyok, idén éretségiztek, könyvelés szakközépbe jártam, félek, hogy külföldön nem fogok tudni majd egy egyetemet fizetni, de meg kell probálnom, enm szeretnék a szüleim nyakán lenni.



Hová tudnék menni, hol lenne előnyösebb, mibe tudnék belekezdeni?


Bocsánat, hogy nem jó kategoriába tettem, de máshol nem válaszolnak rá.


2010. máj. 31. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik ismerősöm ment ki Angliába takarítani. Óránként kb. 2000 ft-ot keresett. Ennyiért szerintem bőven megéri még akkor is ha takarításról van szó. 1 hónapban olyan 250- 300 ezret keresett.
2010. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja csak azt hagyta ki a sztoriból, hogy a kinti élet mennyivel drágább, mint itthon...
2010. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Oda menj, ahol az adott hely nyelvét a legjobban beszéled! Kell kezdőtőke nem kevés. De hidd el megéri befektetni. Ha kell adok még bővebb infokat főleg Angliáról.
2010. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Attól függ mit nevezünk a kinti életen drágának, mert abból a 300ezerből ha ügyes volt eltette a felét, úgy h kifizette a lakbért, evett, meg utazott is... Tehát annyi a telt neki ami csak a luxusra megy. De nem tűnik az valami valós összegnek, esetleg ha éjjel nappal dolgozott, mert a takarításért minimálbért fizetnek és egy heti 40 órával az csak havi 800font tisztán, ami kb 240ezer forint...
2010. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ma 20:54 Kérlek mondanál még infókat Angliáról, mert oda szeretnék menni, egy munkalehetőséget modntak, ott 1,200 Lírát igért a munkaadó.

Ismerőseim akik kintt élnek azt mondták, hogy a lakbér 400 Líra és 3an fizetik. Az árak nem sokkal nagyobbak mint itt.

2010. máj. 31. 21:03
 6/15 anonim ***** válasza:
ÖREG!!! Angliában font van!! -.-
2010. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csak most olvastam épp egy másik országról és abban Lírát irt.
2010. máj. 31. 21:05
 8/15 anonim ***** válasza:

Biztos Angliáról volt szó?


Angliában font a fizetőeszköz.


Kereshet 1200font körül, ami 400e forint de elég drága egy lakás vagy szoba.

2010. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ilyen helyesírással kiírni egy ekkora kamu kérdést...

Hogy akarsz te Angilában lírát keresni???

2010. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés, ott írtam, hogy olvastam az elöbb Török országról és az maradt meg a fejemben, és kérlek nincs kedvem veszekedni nagyon fáradt vagyok, ma volt emelt szintű angol vizsgám.
2010. máj. 31. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!