Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen úton/módon költözhetne...

Joker0012 kérdése:

Milyen úton/módon költözhetne ide egy 16 éves lány az anyjáéktól, hogy nincs közöttünk rokoni kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 16 már lassan 17 éves lány barátom akit 13 éve ismerek, a dolgok elfajultak az ő házatáján. Suliban zaklassák és nem hadják békén, othon pedig egy agresszív alkoholista anya. Ki szeretném a lányt szakítani a környezetéből, és mintegy 240km-rel jómagamhoz költöztetni. Hol kellene kezdenem? Milyen jogi lépések kellenek ezügyben?

2017. nov. 29. 19:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
20 vagyok, 97es születésű és igen el tudom tartani :) németben melózok és havi 550 ezer szerintem elegendő mindenre :) legalábbis eddig nem volt semmi anyagi gondom
2017. nov. 29. 23:04
 12/13 anonim válasza:
100%
Ha tényleg németbe dolgozol, akkor nem 240km van koztetek
2017. nov. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jó hogy eddig nem volt semmi gondod, de egyedül voltál ekkora összegre.

Most számold hozzá, hogy ő gondolom nem megy veled, tehát albérlet plussz 80 ezer, rezsi plusz 60 ezer,az ő étkezése plusz 50 ezer alsóhangon.

2017. nov. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!