Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha nemhozhatok...

Mit csinaljak ha nemhozhatok hozzank senkit?

Figyelt kérdés
Nemhozhatok apam miatt senkit hozzank mert "ez az o haza"se baratom se baratnoim nem johetnek.. Gondolkozok rajta hogy elkoltozok csak fenyeget. Igy arra gondoltam ha balhezna valamin par napra elmennek otthonrol. 20 evesen nemhiszem hogy haza hozna a rendorseg.. Igy latna mit veszithet. Nemjo a kapcsolatom vele kiskorom ota csak odebb lettem lokdosve nem foglalkozott velem mindenert megvert. Meg mai napig fenyeget hogy ne csinaljam ezt meg azt..Aztis megszabja meddig lehetek pl kint az utcan baratnommel. Segitsetek mit tehetnek?

2017. szept. 9. 07:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Menj és éld az életed!

De arra ne apellálj, hogy ráébred "mit veszíthet" és amikor visszasunnyogsz, engedékenyebb lesz, mert nem. Lehet, vissza se enged, megteheti.

2017. szept. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha 20 évig ez volt akkor nem látok sok esélyt a változásra. Menj te másokhoz ha belegondolsz nekik se esne jól ha az apád szugerálná őket egész végig amikor ott vannak. 20 évesen még felesleges ezt az elköltözőset játszani hisz nem vagy már tini, valószínűleg úgy járnál hogy apád jó ötletnek találná és akkor tényleg elkényeztetett költözni.
2017. szept. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
*tényleg elkéne költözni.
2017. szept. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ha tenyleg kidobna, lenne hova mennem.. Csak fenyeget es tilt es nemerek elkoltozni.
2017. szept. 9. 08:05
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Ha lenne hova költözni akkor miért nem mész? A legtöbb ember ugrana a lehetőségre hogy egy ilyen szülőtől elszabaduljon.
2017. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, fogod magad és lelépsz, ennyi. Jogod van hozzá.

A feje tetejére állhat se tud ellene tenni semmit...

2017. szept. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hat gondolkoztam rajta, csak kepes a rendorseget ram hivni hogy hol vagyok.. De ha balhezni fog szerintem nem varok tovabb es megyek.
2017. szept. 9. 08:12
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Gondolom, a pasidhoz tudsz költözni.

Ez csak akkor jó ötlet, ha abban az esetben is van hová menned, ha ti szakítotok. Egyébként ne tedd!

2017. szept. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

A rendőrség ilyenkor, miután meggyőződött róla, hogy élsz, jól vagy, és nem lettél bűncselekmény áldozata, a világon semmit nem fog csinálni. Sőt, a beleegyezésed nélkül azt sem mondják el az apádnak, hogy hol vagy.

Ne kergesd magadat abba az illúzióba, hogy megváltozik. Nem fog. Te viszont változtathatsz az életeden, de ehhez le kell gyűrnöd a félelmeidet, és el kell költöznöd ettől az embertől. Ha komolyan fenyegetőzik, te hívhatsz rendőrt, segíteni fognak.

2017. szept. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem megtanulhatnád, hogy a nem az nem igekötő...
2017. szept. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!