Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért képzelik magukat 30...

Miért képzelik magukat 30 családanyák 16 éves tininek a facebookon?

Figyelt kérdés
Nem először találkozom a jelenséggel, amikor nem dolgozó, a gyerekkel -állítólag- otthon levő anyukák 0-24 ben a facebookot nyomják és mint egy 16 éves tini írkálnak kifelé meg töltögetik fel a képeket magukról. Ez a jelenség mégis minek tudható be? Elvileg férjes nők, de legalább párjuk van és ott a gyerek, akivel foglalkozni kéne. Hogyan is van ez?
2017. dec. 11. 20:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pont olyan primitívnek tartom a mindent megosztó, facebook-függő harmincasokat, ötveneseket, mint a kimázolva csücsörgető, anyu szekrényéből kilopott ruhákban, cipőkben pózoló tiniket. Node mindenkinek jogában áll hülyének lenni, akár az iskolapadban világsztárt játszó tinilány, akár 30-as anyuka.:D
2017. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem szeretem a netmajmokat, de szerintem te láttál pár nálad szebb nőt és elkapott az irigység. :D


Én is anyuka vagyok nulla felesleggel, de sosem posztolok képeket. Senkiről. Mégis amikor látom a csinos anyukákat (volt, aki bikinis gyúrós képet tett ki, gyerekkel a vállán) - én csak annyit mondok: ejjha, nagyon szép. :D Nem vagyok irigy, oké az életem - békén is hagyok másokat. :D

2017. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!