Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám mindig részeg és...

Az apám mindig részeg és mindig megver engem és az anyámat mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Az apám mindig haza jön részegen és ha nem neki adunk igazat akkor mindig terrorizál meg megver ma is például haza jövök az iskolából igen még akkor nem volt részeg de azt mondta hogy elmegy a munkatásával vásárolni én meg mondtam magamban hátha most nem hazudik. Anyukám haza jön 18:30-kor de azelőtt egy orával kb én felhivtam az apámat és megkérdeztem tőle hogy mikor szándékozna hazajönni azt mondta (14:00-kor értem haza és 15:30-kor hivtam és 14:00-kor ment el) hogy ő még vásárol persze hallatszott a hangján hogy már részeg. Srácok szerintetek mit tudnék tenni. És minden nap részeg habár azt mondtam már.
2017. dec. 15. 19:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
6%
Öltözz be darth vader-nek mire hazajön a kocsmából és mondd meg neki hogy apám én vagyok az apád. :-D
2017. dec. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Még mindig ez a helyzet?

Anyukád nem csinál semmit?

2019. ápr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Még fenn áll ez a helyzet? Senki nem lépett semmit?
2019. ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Eltelt egy kis ido ugyanaz a helyzet...
2020. ápr. 11. 18:42
 15/15 Vuk-91 ***** válasza:
Édesanyám módszere lenne a tuti: válás! De sürgősen!
2021. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!