Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok olyan, hogy...

Csak én vagyok olyan, hogy kifejezetten figyelem, hogy ki köszönt fel születésnapom alkalmából? És aki nem köszönt fel, azt én sem fogom utána. Viszont aki igen, azt mindenképpen.

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 14:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Többek között az ide írók jelentős hányada is...
2010. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

nem nagyon figyelem. de ha mégis felköszönt távolabbi ismerős pl iwiw-en, annak örülök. ha közelebbi barát felejti el, annak már kevésbé. de attól még én föl fogom köszönteni, hacsak nem felejtem el.


25L

2010. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
56%
Nekem sokszor nincs időm arra, hogy naponta vagy hetente felmenjek az iwiw-re, üzeneteket küldözgessek. Tudom, ingyen van, de nem feltétlenül az a pár sor számít. Én többször belenézek a naptárba és gondolok arra, akinek névnapja van, de ritkán engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy akár hetente felmenjek. Sajnálom, de ezt tudják a barátok és ismerősök is. Ők nem sértődnek meg, mert tudják, hogy nem egy sms-en vagy e-mail-en múlik a kapcsolat.
2010. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
47%
Okosabbnbak tartom, hogy az olyant, aki nem köszöntött meg, de elvártad volna tőle, legközelebb mindenképpen köszöntsd fel. Azok után biztos, hogy viszonozni fogja.
2010. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy pár embernek tartom számon a szülinapját, de cserébe én sem várom el, hogy az enyémre minden évben emlékezzenek. Nem érdekel!!!
2010. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!