Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok olyan, hogy...

Csak én vagyok olyan, hogy kifejezetten figyelem, hogy ki köszönt fel születésnapom alkalmából? És aki nem köszönt fel, azt én sem fogom utána. Viszont aki igen, azt mindenképpen.

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 14:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ha szeretek és becsülök,tisztelek valakit,akkor észben tartom azt a napot,ami számára fontos,mert az az én számomra is ugyanúgy az!Természetesen ebbe csak a párom,a szűk családom,a legjobb barátnőm tartozik bele,szóval nem nagy feladat,hogy felírjam ezeket a dátumokat,vagy megnézzem az iwiwen,milyen alkalom van ma!S még ha csúszok is egy napot a köszöntéssel,akkor sem szalasztom el!A bunkó emberekkel pedig nem foglalkozom.Ez nem gyerekesség,ez racionalitás.Mindenkinek annyit adok,amennyit kapok Tőle.Ez alap dolog szerintem.
2010. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
Ja és néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Ha te akarsz valamit akkor nyögd ki és ne duzzodj. Honnan tudja valaki hogy neked mennyire fontos a születésnap, ha neki meg pl nem? Na ezért is gyerekes vagy. Egyszer elmondod neki hogy neked fontos aztán meglátod mi lesz. De hát a mai világban ilyen egyenes beszésd eszébe sem jut senkinek, ugye? :)
2010. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
54%
Akkor én biztos győlölöm anyukám meg apukám mert képtelen vagyok megjegyezni a szüleétsnapján! :S Hát te ezzt biztos jobban tudod! :)
2010. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
47%
Én nagyon megtudok sértődni, de nem szólok, mert az még cikibb...XD
2010. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
47%

Aha, engem is eléggé bánt, ha mondjuk a legjobb barátaim elfelejtik, mikor én mindig észben tartom az övéket (de legább a naptáromban benne van). Nem mintha ezen múlna, hogy mennyit érnek nekem, de igenis szarul esik!


Te, aki azt mondod, h gyerekes és önző, ne mondd már, h neked nem jó érzés, ha mondják, és nem rossz, ha nem, mikor te nekik igen. Azért eléggé fontos ünneppé vált errefelé a születésnap. Mindegy, lehet h ez csak nekem számít.

2010. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
*születésnapját
2010. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem fáj mert én tudom hogy milyen az amikor szeretsz valakit mégsem vagy képes észben tartani. Én biztos defektes vagyok...
2010. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
58%
Ja és a családom nincs is fent a neten. Nem mindenki lett még kocka... -.-"
2010. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ez nem egyenes beszéd függvénye.Ha valaki bunkó és tiszteletlen velem szemben,akkor még inkább az lesz,ha beszélek Vele.Az csak olaj a tűzre.Ha valaki például teljesen más okból kifolyólag felb@ssza az agyam,én meg elküldöm az anyjába,utána ugyanakkora görény lesz,ha nem nagyobb.Ennyi.
2010. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

"Ki az aki mindennap a neten lóg vagy netközelbe tud kerülni?"


A mai fiatalság 99%-a :)

2010. jún. 3. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!