Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kezdjek anyam...

Szerintetek mit kezdjek anyam parjaval?

Figyelt kérdés

Edesapam sajnos evekkel ezelott meghalt, azota anyukam uj part talalt maganak.Mar idosebb vagyok kulon elunk, bar kozel egymashoz. Viszont tobb mint egy evig nagyon messze eltunk egymastol, alig beszeltunk csak skypeon, mivel nem talalkozhattunk a tavolsag miatt, es remeltem ha visszakoltozok majd tobbet lathatom Edesanyamat, viszont a parja betegesen feltekeny es csak ugy talalkozhatok Anyuval ha o is ott van.. Nagy ritkan atjohet, de ha nem megy vissza fel ora mulva mar jon at a pasi ellenorizgetni, hogy mivan. De en szeretnek beszelni vele olyan dolgokrol is, amik mondjuk nem tartoznak a parjara.Melysegesen bosszant, es mondtam Anyunak, hogy allitsa le mert ha en fogom abba nem lesz koszonet.. Anyu megprobalta, erre a hapsi uzent nekem, hogy en allitsak magamon es fogjam fel hogy Anyam mar az OVE es ne akarjak vele talalkozni. Rettenetesen bosszant, felek hogy Anyukamat felelemben tartja.. Mit kene csinalnom?

21/L



2017. dec. 29. 15:22
1 2
 11/18 anonim válasza:
50%
Próbálj meg beszélni anyukddal hogy TE A GYEREKE VAGY! Igenis jogod van beszélni anyuddal, mivel ő szült meg.... Vagy minek kellett el neki? Az hogy a párja meg kisajátítja az meg már milyen. Anyud álljon a sarkára. Mert ez nem megoldás!
2017. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
Te semmit nem tudsz tenni, csak beszelni anyukaddal, hogy dobja ki ezt a barmot. Nem ertem az ilyen noket.
2017. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Gondolom a barátait leétíttette, mist a család jön. A verés az tuti meg a fenyegetés is. Kinél laknak? Ha anyudnál akkor itt a legfőbb ideje kipaterolni.
2017. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Anyu a pasinal van, en meg Anyu lakasaban
2017. dec. 29. 16:05
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
Vigyétek át. Pár férfi kisereteben akik helyre teszik a pasit. Nem tudom fent tartani a kecom attól nég nem veretem meg magam,és nem élek terrorban cserébe. Lépjetek mielott nagyobb baj lesz..
2017. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
96%

Édesanyád egy tipikus bántalmazó kapcsolatban él. Ahhoz, hogy segíteni tudj neki, neked magadnak is segítséget kell kérned megfelelő szakemberektől. (Pszichológus, ügyvéd stb.) Ajánlom figyelmedbe az alábbi könyvet, hogy jobban megismerd az ilyesmit: Dina McMillan: De hiszen azt mondja, hogy szeret!


Az alábbi elérhetőséget pedig a NANE egyesület honlapjáról szedtem:

PATENT Egyesület jogsegély-szolgálata

06-70-252-5254 szerdánként 16 -18 óráig és csütörtökönként 10-12 óráig

E-mailen: jog@patent.org.hu

Keresse a jogsegélyszolgálatot, ha: kifejezetten jogi természetű kérdései vannak a családon belüli erőszakkal, párkapcsolati erőszakkal, vagy a nők- és gyerekek elleni erőszak egyéb formáival kapcsolatban

szeretné egy témában járatos jogásszal átbeszélni a helyzetét.

2017. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utolsó mindent leirt.
2017. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat!Eszmeletlen halas vagyok!
2017. dec. 30. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!