Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb karácson...

Mi volt a legrosszabb karácsonyi ajándék, amit közeli hozzátartozótól kaptál?

Figyelt kérdés
Ajándék lónak ne nézd a fogát, de van az a pont, amikor azt mondod, ennél a semmi is jobb lett volna.

2017. dec. 31. 13:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%

1-2 kommentet olvasva hálás vagyok hogy mi a család jelentős részével nem tartjuk a kapcsolatot, a többiek meg úgy vannak hogy öcsém kap legót mert szereti, nekem meg valami apróságot amit használok is (zokni, harisnya, szépségcucc) meg pénzt hogy kb egyenérték kijöjjön, ez nekem így teljesen jó.

Egyszer egy barátom lépett oda hozzám hogy "karácsonyra tőlem szeretetet kapsz" és megölelt. Vicces is lett volna ha nem egy titkos mikulás keretében tette volna miután annak akit húztam 6 órán át festettem egy pólót (legalább tetszett neki). Egy kicsit sz**ul esett na.

2017. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%
Ja igen ,anyáéktól kaptam már idióta ajándékot pl mikulás sapkás bárgyú gölö szemű plüss patkányt vagy monster high babát (20 éves vagyok) de ezek poénból voltak mert patkányt tartok és ilyen goth féle stílusban öltözök szóval azok szerintem is jópofák voltak.
2017. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, durván különbséget tettek a szüleid, szerintem az ajándékozáshoz állj hozzá Te is így ezek után. A legszebb mosollyal add át Te is majd apudnak a borotvahabot és a deót, anyukádnak pedig valami testápolót és tusfürdőt.
2017. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Patkányról juott eszenbe, hogy egy volt udvarlóm vm elbaszott plüss patkányt adott nekem is, de ilyen tengerimalac mintázata volt, de hosszú farokkal... Nem tudtam hova tenni. Jó képet vágtam hozzá, de soha nem tudtam megrökönyödés nélkül ránézni. Aztán szét is mentünk, bár nem ez volt az oka.
2017. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%

Aranyorát.


Alapbol utálom, de ez még valami rohadt izléstelen is volt mellé.

Vastagabb, tömör arany szij, a téglalap alaku ora teljesen egybesimulva vele, icipici, kb nagyitoval kivehetö számokkal és mutatoval.


Szoval elég gyorsan eladtam, jo pénzért :)

2018. jan. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamamnak szokasa, hogy amiket otthon talal ezer eves holmikat, azokat adja ajandekba. De iden egy olyan kepet kaotam, amit par eve en ajandekoztam. Mondtam, hogy dehat ezt mi vettuk par eve, erre annyi volt a valasz, hogy hat most visszakapod.
2018. jan. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%

Nagy általánosságban a tusfürdő-dezodor kombó szokott menni. Bajom nincs vele, de olyan személytelen. Főleg ha olyan fajta amit soha nem használnék. De van hogy kapok viccesnek szánt apróságokat, vagy rossz méretű pólót. De volt hogy kaptam már mp3 lejátszót, technikai dolgokat amiket életemben egyszer használtam utána.


De én is jártam már meg, vettem olyan dolgot amit kért a család aztán soha többet nem használták. Vagy épp megvettem ugyanazt amit már valakitől megkaptak korábban.

2018. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ami még eszembe jutott, egyik volt csajom ajándéka.


Én napokig jártam a boltokat, hogy olyan dolgokat vegyek, amit szeret, időt, pénzt nem kímélve. Igyekeztem személyre szóló ajándékokat összeszedni.


Én meg kaptam egy plüss állatot, ami aranyos meg minden de egyáltalán nem rám vall és nem azért kaptam mert nekem tetszik hanem mert neki tetszett. Meg kaptam egy naptárat amit a helyi újsághoz adtak... :D

2018. jan. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Metionin ***** válasza:
100%

Volt pár alkalom amikor anyám vett olyan drágább dolgot ami egyrészt nem tetszett, másrészt teljesen szükségtelen volt, csak azért vette mert most az divat meg mindenkinek van, xy is azt vett a lányának. Legtöbbször ékszer, csillogó köves fülbevaló meg lapos széles ezüst nyaklánc, amik önmagukban tényleg értékesek de én nem szeretem, nem tetszett soha. Legjobban azért bosszantott mert sosem álltunk jól anyagilag és tudom hogy sokba került de inkább kérdezett volna meg hogy ne feleslegesen adja ki azt a pénzt...azok az ékszerek azóta is érintetlenül állnak a szekrényemben egy dobozban. Oké hogy a Mariska is ilyet vett a lánynak de én nem a Mariska lánya vagyok. Kaptam volna inkább egy csokit amiből látom hogy tudta hogy szeretni fogom és az drága se lett volna.

A leggázabb ajándék győztese apám de az születésnapomkor történt. Fater nyugdíjas de ki van gyúrva és sokan hívják dolgozni ha pl. építkeznek vagy házat újítanak fel. Akkor is épp egy felújításon melózott. Vannak ezek a lecsüngő műanyag vagy fa füzérek, amiket régebben divat volt az ajtókhoz tenni, na fater egy ilyen fekete műanyag izékből álló ajtódíszről amit a tulajok kidobtak, levágott egy darabot, összekötötte és hazahozta hogy jó lesz nekem nyakláncnak, amúgy is születésnapom van. Hát az csúcs volt, mondjuk legalább emlékezett a születésnapomra (ez 27 évem alatt összesen 2x fordult elő, ez volt az egyik).

2018. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Elozo neharagudj,de felröhögtem. Végul is saját kzzel csinált nyeked nyakláncot. Értékelendő. :D
2018. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!