Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb karácson...

Mi volt a legrosszabb karácsonyi ajándék, amit közeli hozzátartozótól kaptál?

Figyelt kérdés
Ajándék lónak ne nézd a fogát, de van az a pont, amikor azt mondod, ennél a semmi is jobb lett volna.

2017. dec. 31. 13:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
#17 fú az a legszemetebb, mikor csak random, lehetőleg valami jó olcsó fajtát bedobnak, még ha előre megkérdeznék hogy milyen illatú tusfürdőket szeretek (valamiért mindenki ilyen szuper friss meg mentolos meg anyámkínját vesz én meg pont ez édes, vaníliás, epreseket szeretem szóval a fiókban rohadnak meg) vagy hogy milyen dezodort használsz mert akkor legalább úgy áll hozzá az ember hogy "na, szuper, van utánpótlás otthonra"
2018. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly semmit nem kaptam az anyukámtól. Ami önmagában nem is lenne gond. Csakhogy megbeszéltük, hogy én megveszem ami nekem kell és ő majd odaadja az árát. Ajándékot megvettem, a pénzt soha nem kaptam meg, tehát vettem magamnak ajándékot. De legalább olyan és az amit szerettem volna.
2018. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
91%

Nem kifejezetten rossz "ajándék" volt, bár sok korombeli kiakadt volna.

A saját sálam kaptam meg Apukámtól.

Karácsonykor elmentünk hozzá (elváltak), vett egy gyönyörű kis karácsonyfát, feldíszítette (pici fa volt), de ajándékra már nem volt pénze, így az említett sálat adta nekem. Talán egy kicsit furcsálltam, de nem hisztiztem be, sőt, a szeretetteljes környezet nekem elég volt, nem volt az a csinnadratta mint otthon, de szeretet volt, és a kis fácskával együtt az megadta azt a hangulatot. Sosem fogom elfelejteni.

2018. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem karácsony de eddig ez vitte a pálmát.

Mikulásra tesómmal és unokatesóimmal mentünk nagyszülőkhöz, mindenki megkapja a mikuláscsomagját nekem meg helyette egy dezodort nyomnak a kezembe (még szalag is volt rajta bakker) nem tudom mire vélni mert rendesen használtam dezodort a család meg olyan hogy szóltak volna ha büdös vagyok, illetve se előtte se utána nem volt ilyen újra.


Párommal nem volt ötletünk és nem akartunk gagyi hülyeséget venni szóval inkább megbeszéltük hogy ki mit kér a másiktól és öröm és bódóttá van :D

2018. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!