Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokatestverem 13 evesen...

Unokatestverem 13 evesen nagyon csunyan beszel, foleg velem. Mit tehetnek? 16L

Figyelt kérdés

Amikor jatszik (csgo) is olyan szavakat mond, mint pl. “szopd ki a gcimet” meg ilyenek. Sot, olyankor olyan agressziv, hogy egyszer az egeret ugy foldhoz b*szta, hogy elromlott.

Nekem is messengerben a nevemet (semmi okot nem adtam ra) atirta “fsszopo nyomorek gci”-re.

Ilyenekkel mit lehet kezdeni? Egyszer mar felpofoztam emiatt, annyira felidegesitett a beszedevel, de nem hat ra. Tudom, az eroszak semmire sem megoldas, viszont en nem turom, ha valaki igy beszel, akar legyen haverrol vagy barkirol szo.

Valoszinuleg azoktol tanulta el, akikkel jatszik, csak nem ertem mire jo ez. Menonek hiszi magat ilyenkor vagy mi? Mit lehet ezzel kezdeni?


2017. dec. 31. 15:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azert zavar ez az egesz, mert sok idot toltunk egyutt. Anyja meg apja mar millioszor leorditotta, hogy valogassa meg a szavait
2017. dec. 31. 15:35
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
videózd le aztán mutasd meg a szülőknek
2017. dec. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is volt ilyen, mivel 4 évvel idősebb voltam így lányként is el tudtam látni a baját, ez úgy egy évig így ment aztán rájött hogyha nem cseszeget nem kóstoltatom meg vele a padlószőnyeget, azóta jóban vagyunk.
2017. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már kénytelen vagy 1 levegőt szívni vele, ne kommunikálj vele semennyire. Nézd levegőnek, és ne érdekeljen mit csinál.

Azt nem tudom, messengeren hogy Írja át a neved (ott a fb neved van, amit te beítál, nem?), de töröld az ismerőseid közül, és probléma megoldva.

Ha bárki kérdezi, miért kezeled idegenként (levegőként), mondd meg, hogy ilyen emberre nem vagy kíváncsi. Majd ha emberi elfogadható módon viselkedik, és beszél, akkor te is emberszámba fogod venni.

2017. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat:)

Negyes, messengeren be lehet allitani a becenevet minden beszelgetesben, es csak ti ketten latjatok.

2017. dec. 31. 15:48
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
A saját nevedet írd át te is meg tudod tenni. Vagy töröld le facebookról. Mondd meg neki hogy ezzel a stílussal nálad nem lesz nyerő szóval normálisan beszél vagy mehet a fenébe. Pofozd meg ahányszor kell.. az ilyenre nem lehet máshogy hatni.
2017. dec. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
NE tarts vele kapcsolatot.
2017. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Messengeren tilts le, szólj a szüleinek és ha egy légtérben vagytok ne foglalkozz vele. Ha továbbra is ilyen marad, a szülei néhány év múlva pont ezen az oldalon fognak rinyálni, hogy vajon mit toltak el.
2017. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%

printscreeneld le, es tedd ki a falara, hogy lassa minden ismerose milyen kulturleny


esetleg napiszarra kuldj be rola vmi gaz dolgot

2017. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen taknyokkal minek foglalkozol? Facebookon tiltsd/torold, eloben meg szard le, biztos van jobb dolgod mint a 13 éves uncsiddal foglalkozni.
2017. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!