Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontottam valamit véletlenül...

Aya2001 kérdése:

Elrontottam valamit véletlenül egy kölcsönzött házban szilveszterkor és valószínüleg nagyon sokba fog kerülni. Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nagyon nincsen pénzem kifizetni, és a szüleimnek nem merem elmondani, csalódnának bennem. Észrevették, hogy mostanában mindig szomorú vagyok és mindig kérdezik mi a baj de en csak annyit mondok, hogy semmi. Tényleg szőrnyen tehetetlennek érzem magam, és nem tudom mit tegyek. A szüleimnek sincsen most túl sok penze, főleg nem arra, hogy az én hülyeségeimet kifizessék. Van két nagyon jó barátnőm és ők is próbálnak segíteni, de pénzt azért tőlük sem kérhetek.

Lány16


2018. jan. 4. 11:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
89%

Egyetértek az előttem szólókkal. Addig, amíg nem tudjuk, mi ment tönkre a lakásban (általad), addig nem tudunk érdemben tanácsot adni. Ha magadra vállaltad és a tulaj már kéri a kártérítést, akkor igenis mondd el a szüleidnek, mondd, hogy nem szándékosan "rongáltál". Nincs sok pénzük most, de valahogy szedjék össze rá a pénzt, kérd kölcsön tőlük, te pedig dolgozd le hétvégente.

Akkor a lelked is megnyugszik, és nem lesz lelkifurdalásod amiatt, hogy kárt tettél másnak a lakásában. Előfordul az ilyen, de míg nem tudni, mekkora összegről van szó, addig csak találgatni tudunk, mit tegyél.

2018. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mit rontottál el a kölcsönzött házban? Egyáltalán hogy kölcsönözted?
2018. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!