Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérvényezhetem hogy íntézetbe/...

Kérvényezhetem hogy íntézetbe/lakás othonba kerüljek?

Figyelt kérdés
A sok lógás miatt be kelett járbom 2hetente mert 150igazolatlan órát meg halatam és most tárgyalásom lesz 2 nap mulva...ide akarnak ki hejezni aba a városba ahol most vagyok egy családhoz de nm szokásom lenézni senkit mert én is cigány vagyok de a leg rosszab fajta nyomorék cigányokhoz raknának szoval atol még jobb az intézet/lakás ott hon...ezt el tudom vala hogy intézni?(3hónapra akarnak vini)

2018. jan. 5. 14:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%
hát pedig igaza van, helyesen írni nem tudó iskolakerülő trógerként ne várd, hogy komolyan vegyen bárki is
2018. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarlak bántani, de tény, hogy az intelligencia egyik ismertetőjele a szép helyesírás, és a jó fogalmazás. Ha az életben el is akarsz bármit érni, és ehhez kérvényeket kell írnod, vagy önéletrajzot egy munka felvételhez akkor bizony sokat számít, hogy hogyan írsz. Borzalmas helyesírással senki nem fog veled foglalkozni. Ezért esélyed sincs, hogy kérvényt adj be, hacsak nincs valakid aki szépen tud írni, és megírja helyetted.

A viselkedésed is nagy hátrány. Ha ennyire kibuksz mert valaki szóvá tette a helyesírási hibáidat, és pocskondiázol, azzal csak erősíted az idegenek véleményét, hogy nem csak a tanulással van gondod, hanem viselkedési gondjaid is vannak.

Ha nem tanulsz, nem változol meg jobb irányba, akkor nem sok normális jövőt jósolok neked.

Nem kell jósnak lennem, hogy megmondjam a lehetséges jövődet ha nem változol meg. Ha ilyen maradsz mint amilyen most vagy, akkor 18 évesen valahol egy hasonló mentalitású fickótól már lesz 1 gyereked, és napi szinten veszekszel majd vele mert a családi pótlék kevés pénz lesz nektek.

Na ezért mondják mindig, hogy TANULNI-TANULNI mert ebben van a jövő.

Tényleg nem bántásból, mert valahol én sajnállak, hogy a szüleid nem foglalkoztak veled, és így elkallódtál. Ezért csak te tehetsz a jövődért. Hidd el, érdemes.

2018. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
Tipikus ork vagy, ez látszik a megnyilvánulásaidon is. :D szerintem poshadj meg ott ahol vagy, az lesz a legjobb! :D
2018. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#12 ezt én is nagyon joltudom hogy nem irtam helyesen...nekem azal van bajom hogy ő próbál okoskodni mi közben sehol sincs az életben...ha nem tecik neki vlmi ne foglalkozon vle és kész nm kell beszolni...és am szerintem papírt nem kell írnom mert majd beszélek a pártfogómal h segítsen hogy akor most ez ügyben mivan...mellesleg koszi
2018. jan. 5. 17:21
 15/21 anonim ***** válasza:
96%

Köszönöm szépen a privátban kurv.aanyázós üzenetedet, meg a szokásos "rááák egye ki a mejjed te gechhiphasz" mondatokat. :D


Nem akarok lesüllyedni a szintedre, de rákérdeztél kinek érzem magam, így elárulom:


Annak az embernek, akinek az adójából jó sokat vonnak le azért, hogy te ne pusztulj éhen a posványba és hogy kapj orvosi ellátást is, nehogy véletlenül felfordulj. Hatalmas kár lenne érted. :D

2018. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

"Tipikus ork vagy, ez látszik a megnyilvánulásaidon is. :D szerintem poshadj meg ott ahol vagy, az lesz a legjobb! :D,,...

" nem sülyedek le a szintedre,,

Arák nem szolt hozád és ha visza szolnak te vagy fel háborodva és josz azal h nm sulyedel le a szintemre hát ember nálad lejebb már nicsen😅😅még hogy a te adod bol élünk képzeld el anyám apám rendes munkán van te buzeráns köcs ög...5 ft-s balf @sz a vizet meg sampont nm ismered... lőd le magad 🔫🔫🔫😅😂😂

2018. jan. 5. 18:03
 17/21 anonim ***** válasza:
97%

De mit vársz az élettől, úgy őszintén? Írni nem tudsz, tanulni nem akarsz, iskolába járni nem vagy hajlandó, de az ocsmány beszéd meg az agresszió az megy... te is az a fajta cigány vagy, aki miatt lenézik az összes többit, már ne is haragudj.

Mit gondolsz, kit fog érdekelni, hogy te mit akarsz meg neked mi a kényelmes, ha ilyen a hozzáállásod? Majd a gyámhatóságon is beugatsz az ügyintézőnek, hogy a rák egye ki a belét meg hasonlók?

Ezzel a viselkedéssel csak azt éred el, hogy ki leszel közösítve és csak azok a putris cigányok fognak befogadni, akikhez most annyira nem akarsz menni.

2018. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%

Mész a gyámtestvérekhez, a putriba.

Te lehetsz majd a putri szülötte.

Vigyázz a gyámtesókkal, nehogy megajándékozzanak egy babával ;)

2018. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok felháborodva, miattad utálják annyian a fajtádat. :D anyád és apád (aki lehet a bátyád) rendesen dolgozik mi? :D ha a lopást annak hívjátok...


Legalább le tudnád írni amit mondani akarsz, de csak erőszakolod a magyar nyelvet. Kár, hogy bezárták a bányákat, ott lenne a helyed. Másra nem is vagy jó. :D

Mellesleg nem tudom mire ekkora a pofád, a 4 általánosodra?

2018. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a közeg fog befogadni, aminek a tükörképe a fejedben van. Ha ez az igényesség, a felfelé törekvés, és a kitartó munka, akkor felkapaszkodsz. Ha a káromkodás, hőbörgés és agresszió, akkor nem. Sokkal könnyebb helyzetben van az, aki jó példát lát otthon, és odafigyelnek rá, de előtted is nyitva vannak a lehetőségek. A ilyesfajta munkának nem azonnal lesz látszata, de hosszabb távon nagyon megéri. Ehhez hozzátartozik az is, hogy az ember megtanulja magát érthetően, jó helyesírással kifejezni, mert ez az első benyomás rólad, amikor kapcsolatba kerülsz valakivel. Gondolom neked is jobb érzés, ha komolyan vesznek, nem? Az is sokat segít, ha a kritikát megtanulod nem indulatokkal kezelni. Egy kisgyerektől még elnézik az ilyesmit, felnőtt embertől már nem.

Egészen röviden, ha magasabb társadalmi osztályba akarsz kerülni, akkor úgy kell viselkedned, és úgy kell gondolkodnod, mint ők. Időbe és sok erőfeszítésben kerül, de nem lehetetlen. Ha úgy döntesz, hogy nem változtatsz a jelenlegi csapásirányon, akkor viszont oda tartasz, ahova magad írtad, hogy nem szeretnél kerülni.

2018. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!