Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérvényezhetem hogy íntézetbe/...

Kérvényezhetem hogy íntézetbe/lakás othonba kerüljek?

Figyelt kérdés
A sok lógás miatt be kelett járbom 2hetente mert 150igazolatlan órát meg halatam és most tárgyalásom lesz 2 nap mulva...ide akarnak ki hejezni aba a városba ahol most vagyok egy családhoz de nm szokásom lenézni senkit mert én is cigány vagyok de a leg rosszab fajta nyomorék cigányokhoz raknának szoval atol még jobb az intézet/lakás ott hon...ezt el tudom vala hogy intézni?(3hónapra akarnak vini)

2018. jan. 5. 14:53
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
#20 én már járok rendesen suliba teszek azért hogy jobb legyek...ez csak egy kérdés volt és ara más hogy nm tudok válaszolni ha beszologatnak és többnek érzik magukat...pedig ha normálisak lennének velem én is tudnék velük...csak jelenleg most én vagyok a rosz mert nem hagyom szo nélkül h le néznek a földig magyarok közt van ojan aki a cigányoknál 1000×roszabak még is ők anyira töbnek nézik magukat h egy 13 éves lányal le álnak veszekedni interneten keresztül és csak a helyes írásomról tudnak oltogatni hát ez elég gáz...
2018. jan. 5. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!