Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, ha a gyereketekről...

Anyukák, ha a gyereketekről lenne szó, elmennétek prostituáltnak?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel olyan élethelyzetbe kerülnél, és hogy a gyerekedet el tudjad tartani
2018. jan. 6. 19:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
31%

Hjajj, pedig hány olyan egyedülálló anyuka van aki ebből él. Én nem egy ilyet ismerek. És olyanok akikről nem is gondolná az ember. Ismerek olyan egyedülálló anyukát, aki másodállásban webcam sexben dolgozik.


Na meg akik úgymond "bebiztosítják maguknak hogy ne kelljen prostiként dolgozni" aki pénzes pasit gyerekkel fog meg, az is a prostitúció egyik formája.

2018. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
43%
Ma voltam egy egyetemista kvánál, és elmesélte az aktus utan, hogy.mennyire megszokták alázni.... ha Neked ez bele fér, akkor.menj, de én is inkabb kölcsön kérnék, éheznék... stb stb
2018. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
20%
Na akik itt nagyban írogatják hogy "én soha" na azok is lehet pont ebbe a bizniszbe dolgoznak.
2018. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%
Ez marhaság, hogy akik ezt vállalják, nincs más lehetőség. Valamilyen mosogatás, gyári munka, takarítás, bébiszitter, kutyaszitter stb. állást mindig lehet vállalni, ha nincs más. Akik prostituáltnak állnak, nem zavartatják vele annyira magukat, még ha nem is tetszik nekik, annyira nem zárkóznak el tőle, hogy ne ezt válasszák.
2018. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
78%

#4

Sok gyár van, ahol elég jól fizetnek.


#13

Mindenki magából indul ki. Ergó, ha te hazugnak nevezel másokat, akkor te magad vagy a nagy hazudozó, mert különben miért is feltételeznéd azt, hogy mások hazudnak?


Kérdésre a válasz:

Soha. Létezik más megoldás is. Eléggé szánalmasnak és könnyelműnek gondolnám azt, aki ezt választja. Persze a k..rválkodáshoz nem kell ész, és ez a legkönnyebb.

2018. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%

Nem is tudom..

Nem jelentem ki, hogy kizárt, de nem ez lenne az első gondolatom.

De pl én gyerek nélkül is meggondolnám, szóval jellemfüggő.

2018. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
31%

"Valamilyen mosogatás, gyári munka, takarítás, bébiszitter, kutyaszitter stb. állást mindig lehet vállalni, ha nincs más"


akkor kicsit gondolkozz el, ugyanis lakásos prostiként (nyugodtan lehet olvasgatni oldalakon véleményeket, egyáltalán nem alázzák meg őket, sőt!) SOKKAl többet lehet keresni. Vajon hogy tud sok huszonéves lány óbudai meg Marina-parti saját lakásban rendelni egyedül? És ehhez ki se kell menni nyugatra. Persze ahhoz hogy legyen vendég, élvezni is kell, van akinek nem megy, ahhoz nem is fognak járni, aki meg igen az inkább ne is ment volna... mondom ezernyi vélemény beszámoló van neten ilyen oldalakon.

2018. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem szolgálja a gyermek érdekét semmi szín alatt sem. És ha az Anyuka összeszed valamilyen fertőzést, amit aztán továbbad a gyerekének?
2018. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
55%

"Anyukák, ha a gyereketekről lenne szó, elmennétek prostituáltnak?"


Sokaknál a gyerek csupán egy átlátszó kifogás!

2018. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
60%

Persze, aztá ha majd kiderül az iskolában, akkor milyen jó lesz annak a gyereknek. Igauából a gyereket el is intézted, nem csak a suli idő alatt, ha nem talán örökre. A kettőtök kapcsolatáról nem is beszélve.

És erre a problémára már nem megoldás a másik suli. Azt az időt éljük, ha egy információt el akarsz jutattni amerikába az 2 masodoerc alatt ott van.

Lehet Neked könnyű penzszerzés, mert lusta vagy dolgozni, de az is biztos, hogy a ygerek érdekeit ez semmilyen formában nem szolgálja.

2018. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!