Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, ha a gyereketekről...

Anyukák, ha a gyereketekről lenne szó, elmennétek prostituáltnak?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel olyan élethelyzetbe kerülnél, és hogy a gyerekedet el tudjad tartani
2018. jan. 6. 19:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
74%

Soha, semmilyen körülmények között nem lennék prosti önszántamból.

Mindig van B verzió. Mindig.

2018. jan. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
61%

Hja! B verzió.

B mint Balek, aki eltartja a nőt, amíg az gyereknevelés ürügyén hosszú évekig csak növeszti otthon a hátsóját...

2018. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem feltétlenül egy balekra gondoltam, hisz azzal tényleg meg lenne oldva, abból indultam ki, hogy nincs eltartó.

Hamarabb kiállnėk a sarokra koldulni, mint ringyónak.

2018. jan. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, én már most is így tartom őket el
2020. júl. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
39%
Mamár van más opció is. Persze ha normálisan nézki az emberlánya. Ha alaktalanra bízott igénytelen diszno akkor a prostiként sem lesz jobb.
2021. máj. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
48%

Nekem nincs gyerekem, de valószínűleg nem tudnám erre rászánni magam. Pedig nem utálom a prostikat, ők is emberek, ráadásul erre mindig van kereslet. Érdekes, a kuncsaftokat nem szokás megvetni.

Én azért nem lennék prosti, mert úgy érzem, rámennék lelkileg. Másrészt sokan nem is értik meg, még akkor se, ha valakit a nyomor vitt rá. Épp ezért én nem ítélkezem felettük.

Ha valaki nem tudja eltartani a gyerekét, akkor rábízhatja rokonra, de állami nevelőszülőre is. Én inkább ezeket az opciókat választanám ebben az esetben. Valószínűleg én is inkább hajléktalanná válnék, mint hogy elmenjek prostinak.

Akik itt írták, hogy menjen fizikai munkára valaki, azok nem tudják, hogy nemcsak az a két véglet létezik, hogy valaki egészséges vagy rokkant. Sokan nem alkalmasak fizikai munkakörökre. Nem tudom, miért gondolják, hogy mindenki elmehetne gyárba. Amúgy ha valaki gyárban dolgozik, fog azért annyit keresni, hogy nem halnak a gyerekkel éhen.

ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!