Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednéd a 17 éves lányodat...

Elengednéd a 17 éves lányodat valamelyik nyári fesztiválra?

Figyelt kérdés

A lányom el szeretne menni nyáron a Balaton Soundra, vagy az agárdi Part Fesztiválra. A barátnőivel mennének, házat bérelnének, szóval nem aludnának kinn. Egy 5 napos bérlettel szeretne menni.

Nem tudom, mit tegyek. Szívem szerint nem szeretném 5 napra elengedni, de nagyon győzköd. A barátnői szülei simán elengedték a lányaikat (egyébként ezen picit csodálkoztam is).


2010. jún. 4. 15:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
72%
elengedném. főleg ha megbízható. 17 évesen már nem olyan kislány és hidd el ezek a fesztiválok nem olyan rossz helyek. ráadásul házat is bérlenek, szerintem nem kell aggódnod.
2010. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
75%
Az agárdit nem ismerem, de a balaton sound még az általam eddig látogatott fesztiválok közül még a legnormálisabb, embereket, állapotokat, stb nézve. Diszkóban is bajba lehet kerülni, tartasd be a szabályokat, vagy ha megtehetitek nyaraljatok a környéken, én szüleim ezt csinálták mikor fesztiválozni kezdtem.
2010. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%

Simán elengedném! Én 14 évesen Spanyolországba mentem 10 napra sátoros nyelvtáborba! Jó persze voltak velünk tanárok, de mégis csak!

16 évesen egyedül repültem ki Angliába nővéremhez! Ezek mind építik az önállóságát, jó dolgok!

Ugyanúgy jártam szórakozni, barátnőmnél aludtam, anyukám megbízott bennem. Még ha ittam is ilyen bulik alkalmával, sosem voltam taccs részeg...

17évesen már tényleg majdnem felnőtt, és ha megbízol benne, akkor engedd csak el! Meghálálja majd később, hogy engedékeny, jó szülő voltál!: )

Mindettől függetlenül az meg tök természetes, ha aggódsz. Én már rég felnőtt vagyok, de anyukám a mai napig nagyon aggódik....persze próbálja leplezni! :)

2010. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
75%

Én elég korán belementem az éjszakába. Alapvetően együtt beszélj a lányokkal és ezt a pár szabályt mond el nekik.

-Egyedül ne hagyják egymást

-Vigyázzanak az italaikra, mert ez nem csak legenda tényleg előfordul, hogy drogot raknak bele. Ha már amúgy is fogyasztottak akkor elég kemény lehet a többlet mennyiség, ha nem akkor vagy bepánikol vagy nagyon individuális lesz

-külföldiekkel nem állnék szóba a helyükbe, mert nagyon aljasak a magyar lányokkal

-ha egyikük berúg nagyon akkor maradjanak végig vele

-figyeljenek arra, hogy ha egyikük elmegy egy sráccal sétálni vagy külön beszélgetni, akkor előtte mondják meg egymásnak, hogy merre és egyéb infókat


Szerintem nem lesz gond.

2010. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
Én is azt mondom kapásból, hogy engedd el. Aztán elgondolkodtam, hogy a most 9hetes kislányom majd 17 év múlva engem fog ilyenekkel győzködni... hát bizony nem könnyű :) De tényleg elég nagy már, hogy mehessen, ilyenkor én már túl is voltam a legnagyobb bulijaimon :) minden nap telefon, és hát otthon meg az aggódás... :) Szülőnek lenni csodálatos :D
2010. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
A leírt körülmények közt igen.
2010. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
el kell engedni, mire hazajön "nagylány" lesz valószínűleg
2010. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Én is el fogom engedni a fiamat, ha ennyi idős lesz. Persze tövig rágom majd a körmömet míg odalesz és nagyon nehéz lesz megállni, hogy ne hívjam fel öt percenként, de sajnos el kell fogadni, hogy lassan felnőnek. :-)
2010. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
62%

Elengedném. Én 16 éves korom óta járok fesztiválozni, az első perctől kezdve, betartva a szüleim által szabott szigorú szabályokat. Az első fesztiválon, meghatározott időpontokban jelentkeztem telefonon, éjszaka is volt, hogy kétóránként. Nem ellenőrzés, hanem féltés végett. És egyátalán nem volt ciki, a barátnőim is ugyanúgy jelentkeztek.

Szabd meg a feltételeket, a jelentkezés módját, és szórakozzon jól, te pedig próbálj megnyugodni.

2010. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen csíra fesztiválra nem engedném el, ott a metalfest, a rockmaraton, a volt meg a hegyalja, oda simán. :D
2010. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!