Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 nm-es lakásban lehet...

20 nm-es lakásban lehet normálisan élni?

Figyelt kérdés
Első lakásom, eddig albérletekben laktam. Nagyon jó helyen van és ezért is vettem meg. Barátaim szerint ez túl kicsi (főleg, hogy a barátnőmmel lennék) és 2 lány nem fog elférni benne rendesen. Mivel elég magas, ezért galéria lenne benne. Úgy elkeserítettek, mert én is tudom, hogy 20 nm kevés 2 embernek, de most mit csináljak, örülök, hogy ez is van. Szóval? Vélemények?
2010. jún. 6. 10:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megoldható nemvégleges de pár évet ki lehet birni. gondolom tanultok buliztuk meg lehet még dolgoztok is szóval nem otthon ültök. Nekem az a fentartásom vele h rengeteg cuccom van két csajnak akkor mennyi lehet?:D Hová fogjátok tenni?
2010. jún. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

én írtam a 10 m^2-es hozzászólást.

mi ott ketten vagyunk, csajok. elég nehéz, de el lehet pakolni. ki van használva az ágyneműtartó, az asztal alatti rész (a lábam azért kényelmesen elfér) a legfelső szekrény, amit csak székről ugrálva érek fel.

a koliban kb 400 fő lakik, ebből a fele lány. és mind megoldjuk :)

szóval megoldható, csak nem könnyű.

de pl ikeában tök jó cuccok vannak, amivel helytakarékosan be tudsz rendezkedni ;)

2010. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha jól kijösztök és jöttetek egymással, akkor elég, hisz jó emberek , tudod a közmondást. Még mindig jobb, mint az albérlet, mert legalább ez stabil a fejed felett, s nem másnak fizetsz. Ma már egy biztos lakás, hidd el mindennel felér.
2010. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amikor a többi ember fizeti a gigarezsi csekkeket, akkor tuti mosolyognék, hogy nekem csak ilyen keveset kell.


Amúgy meg elrendezés kérdése. Van kisebb is, ami mindent tud és jóval nagyobb is, ami mégsem praktikus.

2018. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!