Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám nem normális! Elegem...

Apám nem normális! Elegem van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apukám minden hétvégén részegre issza magát, nem normális, anyukám folyton azt mondja hogy majd elválnak de soha nem fogja megtenni. Már 2 éve minden héten ugyanezt mondja. Apám persze hétköznap úgy viselkedik mintha semmi nem történt volna, anyukám nem szól hozzá oszt' ennyi. Hétvégen minden kezdődik elölről, és ez már kb. 6 éve. Teljesen ki vagyok idegileg, minden hétvégén éjjel ordítozás megy, már jobban várom a hétfőt mint a hétvégét. Anyukámnak mindig mondom hogy váljanak el, de nem teszi meg. A testvérem is kivan, és ezt már nem bírjuk. Már azon is elgondolkoztam hogy vagdosom magam mert annyira idegbeteg vagyok. Ez nem normális.
2018. febr. 2. 22:30
1 2
 11/13 kovpet ***** válasza:
100%
Ha 13 vagy, akkor most váltasz majd iskolát. Nem tudsz olyanba menni, amihez kollégium is van? Akkor nem kellene otthon lenned, csak keveset.
2018. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem most váltok iskolát, csak szeptemberben megyek 8-ba sajna
2018. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ja amúgy a kérdező vagyok, csak 2 oldalam van
2018. máj. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!