Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudjuk megoldani, hogy...

Hogyan tudjuk megoldani, hogy ne legyünk rajta a videón és a fotókon közeli családtag temetésén?

Figyelt kérdés

#fotózás #közvetlen családtag temetése
2018. febr. 3. 15:06
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
89%
Nekem már az is sokkoló, hogy fotókat készítenek egy temetésen. Micsoda morbid szokások vannak, besz ras. Szerintem kérjétek meg a fotóst, hogy titeket ne fotózzon!
2018. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
72%
Temetésen mióta szokás fotózkodni?!
2018. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Minket is sokkol(: De kameráznak is, és az első sorban illik (illene) állnunk.
2018. febr. 3. 15:12
 4/40 A kérdező kommentje:
Még nem voltam ilyen temetésen. De a legközelebbi rokonok szerint az ma már természetes.
2018. febr. 3. 15:13
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol szokás volt regebben is. Nagyanyamnak is volt fényképe a szülei sirjarol, anyámnak vannak képei az ő szüleinek a temeteserol.

Megoldani csakúgy tudod, ha szólsz, hogy te nem akarsz rajta lenni

2018. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
65%
Es ki a fene akar visszanezni egy temetest? Ez nagyon morbid. 1 kepet mi isa keszitettunk a mamamen, de akkor, amikor mar elment mindenki. Csak a sirrol es a viragokrol, mert a dedi (mamam anyukaja) nem tudott eljonni, es szerette volna latni. De megorokiteni oromteli dolgokat szoktunk... nem a temeteseket:(
2018. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
16%
Segíthet a gyász folyamatban, utolsó.
2018. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Egy képpel semmi bajunk nem lenne. De itt profi fotós és videós lesz, akik a teljes szertartást, a temetést és a gyászolókat is veszi. Mi nem szeretnénk ezeken a felvételeken látszani, őszintén szólva képeken sem.
2018. febr. 3. 15:23
 9/40 A kérdező kommentje:
Sajnos itt nem a gyász feldolgozása miatt lesz, csak a divat miatt...
2018. febr. 3. 15:25
 10/40 anonim ***** válasza:
79%

Ah, értem. Ez érdekes, ilyet még nem hallottam csak híres embereknél...

Ki hunyt el és ki az aki ezt a videózást kitalálta?

2018. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!