Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan tette a párom?

Jogosan tette a párom?

Figyelt kérdés
Patogatott kukoricàt ettem. 1 éves a fiam adtam neki is mert nagyon nézte. Öklendezetttőle. Kivettem a szàjàból. Erre a pàrom megpofozott , hogy hülye vagyok. Megfullad a gyerek. Normàlis ez. Azóta nem szólok hozzà. ( nő vagyok)
2018. febr. 4. 16:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
91%
Többet ne adj neki ilyet, még nem neki való. Viszont a helyedben én nagyon elgondolkodnék a kapcsolaton.
2018. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%
Hát, normálisabb férfiaktól kaptál volna ejnyebejnye, kicsim ilyet többet ne jellegű fejmosást, a párodtól egy pofont, illetve pár szitokszót. Megfontolnám hogy elküldjem a k**** anyjába, de inkább ne tedd, mert lehet azért már monoklit, vagy törött orrot kapsz.
2018. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
93%
Szegény gyerek, ilyen családban kell felnőnie...
2018. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mindenki másképp reagál az ilyen esetre, mivel különbözőek vagyunk. Próbálj beszélni a pároddal és ismerd be, hogy te is hülyeséget csináltál meg ő is.
2018. febr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem normális. Tuskóság. Azért mert nem akarja, hogy a gyerek megfulladjon még nem kell hogy elverjen.


Beszéljétek meg, hogy lehet ezt szebben is kezelni. Ha pedig észreveszed, hogy kérdez füles helyett, akkor valamilyen formában tudasd vele, hogy hálás vagy amiért javít magán.

2018. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!