Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bolond vagy...

Szerintetek bolond vagy skrizofén?

Figyelt kérdés
30éves vagyok és van egy kislányom és egy férjem aki nem igazán kedvesen bánik velem.Állítólag nagyon szeret máskor meg azt mondja csak féllángólasból vett el aztán meg bocsánatot kér később azt mondja szánalmas vagyok, olykor meg azt hogy olyan jó , hogy ilyen csodálatos felesége van.
2010. jún. 7. 16:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
4éve vagyunk házasok,de úgy össze zavart, hogy nem tudom mit gondoljak róla.
2010. jún. 7. 16:33
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Egyik sem. Nem szeret.
2010. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
mindkettő.
2010. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de lehetne kicsit bővebben , hogyan lehetne tartásom ha ilyeneket mond, ebben tudnátok tanácsot adni?
2010. jún. 7. 16:41
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon sajnállak, szerintem kezeltetni kéne, vagy azonnal ott hagyni, mert ez nem normális dolog.
2010. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Én nem bírnám elviselni ha ilyeneket mondana a párom, jobbat érdemelsz te ennél.
2010. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Fellángolásból vett el? Akkor én fellángolásból ott hagynám.. csak úgy ugyanannyi időre mint amióta együtt vagytok.

Szánalmas vagy neki? Akkor menjen és keressen olyat aki tűri.


Mondd meg neki, hogy nem mondhat ilyet, a felesége vagy, tiszteljen, vagy ha már nem tud szeretni és tisztelni menjetek külön.


30 éve vagyok együtt a férjemmel de ilyet soha ki nem ejtett a száján. Mert SZERET és TISZTEL!

Voltak surlódásaink, de mindig kitudtunk békülni, mert szerettük egymást és soha senki nem mondta volna a másikra, hogy "szánalmas vagy".

Ez a férfi nem szeret téged, keress magadnak egyet aki tud szeretni és tisztelni, mert ő se nem skizofrén, se nem hülye, egyszerűen nem tisztel téged, sem mint feleséget, sem mint a gyermeke anyját!

A kislánynak se lesz jobb ha folyton azt fogja hallani, vagy látni és hallani ahogy az apja rágalmazza az édesanyját!

2010. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy olyan személyről van szó, aki magát rendkívül gyűlöli.Másra vetíti ki a benne zajló feszültséget,ami leginkább Ő,vagyis a gond a probléma mind benne van,így nem tudja másra mint Rád kivetíteni az összes felgyűlemlő problémáját,és érzelmeit.

Én azt ajánlom ha ilyeneket mond legközelebb,és később pedig kedvesebben bánik veled, kérdezd meg tőle,hogy miért csinálja ezt...mi okból mondja? Csak higgadtan az egészet.Ha nem foglalkozol vele,mikor ilyenek mond akkor lehet nem fogja legközelebb ezeket mondani,hiszen látja,hogy nem érdekled azt amit mond neked.De egy önbizalom hiányos embernél ez nem megy ilyen könnyen.Legalábbis ha önbizalomhiányról van itt szó,ha nem akkor tévedtem,de sok tapasztalatom alapján ez volt az ok.

Tudod,nyílt őszinte beszélgetés sokat segíthet ,de ne nyaggasd előszőr,ha nem akar róla beszélni akkor majd máskor megkérdezd tőle.Fokozatosan kezd.

Persze az is lehet skizofrén , de ezt egy szakember tudná megmondani leginkább.A skizofréniának pedig több jelei is vannak,nem csak ezek...

2010. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
semmi önbizalmam nincs már azt mondja legyen tartásom és legyek büszke nő, de hogy ha kezdem jól érezni magam ő meg bánt, tegnap is lehúzta a jegy gyűrűnket, hogy elválik tőlem és amiért sírtam azt mondta ez cigány viselkedés és amikor levettem én is és elraktam a pénztárcámban akkor meg vissza huzta, hogy csak meg sértődött rám..
2010. jún. 7. 17:00
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy frusztrál/ideges valami miatt?
2010. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!