Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bolond vagy...

Szerintetek bolond vagy skrizofén?

Figyelt kérdés
30éves vagyok és van egy kislányom és egy férjem aki nem igazán kedvesen bánik velem.Állítólag nagyon szeret máskor meg azt mondja csak féllángólasból vett el aztán meg bocsánatot kér később azt mondja szánalmas vagyok, olykor meg azt hogy olyan jó , hogy ilyen csodálatos felesége van.
2010. jún. 7. 16:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nem tudom mi baja van, de nincs olyan házasság ahol ne lenne vita, de ő utál házas lenni mert alkalmazkodni kell néha és néha komoly dolgokról beszélgetni és csak szórakozásra vágyik, de azt mondja 2,5éves gyerekünktől nem lehet, de ez nem igaz.
2010. jún. 7. 17:07
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak kifogás.Akkor kérdem én :Miért nem gondolkodott előbb?Miért akart gyereket?KÉrdezd meg ezeket tőle.ha még nem tetted meg.

Ha ilyen szabadságvágya van akkor minek házasodott meg egyáltalán? Már nem azért de az ilyen pasi hülye.És még téged szid emiatt.Előszőr MAGÁBA keresse a hibát,aztán nézzen tükörbe!

2010. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Borderline?
2010. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

hát vésszakézből azt mondanám: a méltóságod akkor tudnád megőrizni,ha elválnál tőle....éltem ilyen kapcsolatban,köszi elég is volt


másrészről, ha adnál magatoknak egy esélyt,akkor önismeretre és önbizalom építésre startolnék a helyedben

nem arra a fajta önbizalomra,amit akkor hiszel magadról,amikor a féjed-urad nem aláz meg, aztán amikor azt látja,hogy rendben vagy lehúz a sárba

arra,amit talán egy jó szakember, egy kineziológus, egy önsimereti csoport, egy jó baráti társaság adhat meg,amikor nem tőlünk kérdezed mit tegyél, hanem teszed ahogy jónak látod, akár vele maradsz,akár nem,de úgy,hogy TUDOD,hogy TE azt akarod tenni, mert hiszel magdban

nem vagyok nagy híve a szakemberhez járásokban,de elindítani az úton egy mások által is ajánlott szakember nagyon is el tud...a többit meg egy idő után csinálod magadtól

sok sikert

2010. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szia,sajna én vagyok a sorstársad.Tudnék neked mesélni,hogy milyen apró megaláztatásokat viselek el nap,mint nap.ugyanígy érzek,mint te.Két gyermekünk van,egy hét éves és egy tíz hónapos.Azt gondolom,hogy a párom totál önbizalomhiányos,nem kapott kicsinek szeretetet.Nem szereti az édesanyját sem!Mondjuk mesélhetnék arról,hogy milyen családi életet éltek ők.Én boldog,szeretetteljes családi légkörben nőttem fel,tisztelem és tiszta szivemből szeretem a szüleimet és a testvéremet.Az alapvető probléma az,hogy ő ezt nem bírja elviselni,pontosabban azt,hogy rajta kívül mást is szeretek.Tegnap is például azon vesztünk össze,hogy meghívta a barátait hétvégére én kértem,hogy részemről pedig a bátyjámat hívjuk meg.Kikelt magából,hogy mit képzelek én,hogy majd ő a testvéremet fogja kerülgetni.A barátaimat nem fogadja el (tisztességes emberek),akkor jöhetnek,ha ő nincs itthon,ill. jöhetnének akkor is,ha itthon van,de akkor tuti elmenne futni,vagy valami halaszthatatlan dolga lenne,így inkább akkor hívom őket,ha nem található itthon,hiszen nem tudja megsérteni őket.Szóval ezt a kérdést én is kiírhattam volna.Nem tudom meddig tűröm ezt még,a gyerekek miatt teszem.Már mindent megpróbáltam,de semmi nem hatásos,voltam veszekedős,de általában szeretettel és furfanggal érek el nála mindent (azt a keveset,amit mindennek hívok).A vége úgyis a válás lesz,de most még próbálok mindenhez jó pofát vágni.Ja és mielőtt a gyerekek megszülettek,azelőtt kenyérre lehetett kenni.És azt ne kérdezzétek,hogy miért szültem két gyereket:azért mert szerettem őt és azért,mert a nagynak tesóra van szüksége és mert anyagilag is bőven megtehetjük.Ja és egyedül is eltarthatnám a gyerekeket,nem is akárhogyan,megvan a hátterem,diplomás,jól kereső ember vagyok.És légyszi ne gyertek a rosszindulatú megjegyzésekkel,mert egy kapcsolat sem tökéletes,mindenkinek vannak problémái.Ja és szerintem meg,akik írják,hogy nem hagynák ezt,meg hogy milyen hülyék vagyunk mi,akik ilyen kapcsoltban élünk,azoknak azt üzenem,hogy sajnos az ilyen emberek pont olyanok,mint a párom.Érdemes ezen elgondolkodni.
2010. jún. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

szerintem a parod se nem bolond se nem skizofren, hanem inkabb egy egoista, arrogans pasas, aki nem biztos onmagaban, aki ugy akar kontrollalni es ervenyt szerezni akaratanak h teged a sarba tipor es meg a meglevo kis onbizalmad es noi mivoltodat is sikeresen lebombazza. azt akarja elhitetni veled h te sz@r vagy, ugy sem kapnal jobbat mint o, tehat eszed agaban se legyen lelepni tole. igy akar magahoz lancolni, uralni, birtokolni teged.


ezt azert irom mert voltam ilyen kapcsolatban es koszonom soha tobbet ilyet meg egyszer. ha a legkisebb jelet is lattam a ferfi egoizmusnak, en abban a pillanatban szakitottam kesobbiekben. meg egyszer erzelmi zsarnoksag soha de soha tobbet. sajnos en akkor nem tudtam lepni a visa-m miatt hamarabb, meg meg eleinte el akartam hinni h szeret vhol es a szep emlekek mindig ott voltak. DE szerencsere visa meglett, az o segitsege nelkul, hazamentem Mo-ra, visszajottek emlekek h milyen no is voltam elotte, mileyn jo kis eletem volt elotte, es ez engem annyira erore kapott, h mikor visszajottem es hazamentem a repterrol szakitottam vele. Eletem legjobb donteset hoztam meg!!! azota ez a srac mert a rokonaim ismerik, elvett egy orosz not, egy olayn hazassag ahol nem egyenloek a jatekfelek, hisz az orosz no el akart menni Oroszorszagbol a jobba, ennek sok esetben egyetlen eselye a hazassag, a pasasnak meg kellett vki aki kiszolgalja. lattam roluk fenykepet, hat a csaj nem nez ki huha de happy-nek, aki baromira orul h ferjhez megy... na errol ennyit.


vissza a kerdesedre ez a pasas nem fog megvaltozni ne is remenkedj benne. en a helyedben elvalnek.

2010. jún. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

05.51-esnek. Ucso hozzaszolo vagyok. Hidd el nem diploma kerdese. En is diplomas vagyok, van is ketto belole, angolt most mar perfectul beszelem, biztos egzisztenciam van, jol keresek, egyedul is remekul megelnek a ferjem nelkul. ES megis beleestem egy ilyen szituba. Ha nekem ezt vki 10 evvel ezelott mondta volna nekem, vagy irta volna ki ezt a kerdest azt mondtam volna nah az nem letezik en nem vagyok olyan hulye. DE megis velem is megtortent. Sajnos az erzelmeimre hallgattam, az eszemre nem. en emiatt a pasi miatt feladtam otthon egy jo allast es kikotloztem a vilag masik felere, o hozza, h egyutt legyunk. ket diplomaval pincerkedtem mert friss bevandorlonak nem jar mas munka.. hittem benne h megvaltozik, hittem benne h csak atmeneti. en mindig adtam neki eselyt. nem akarom a dolgait reszletezni de pretty much amit a kerdezo leirt pepitaban.

Nekem kellett az az ero, h kepes vagyok elhagyni es labra allni, h hazamenjek Mo-ra, es h talalkozzak barataimmal, akiket otthagytam, h talalkozzak ujra avval az en-emel aki voltam mielott kikoltoztem. erezzem ujra a fuggetlenseget. ekkor mar a szivem nem volt szeretettel tele csak gyulolettel. Le akartam vele szepen ulni es elmondani h vege, de a repterrol hazaerve hozta a regi onmagat es akkor nem tudom h mi adta nekem az erot hisz tobb mint 24 ora utazas utanam volt, de csak ravagtam a sertegeteseire tudod mit igen igazad van megcsaltalak es kilepek ebbol a kapcsolatbol, legyszi szedd a motyodat vege. ekkor hatalmas sirasba kezdett, d etudtam ereztem belul, nem szabad engednem es nem szabad sajnalnom, hagyni kell pakolni es h menjen. Elment. meg honapokig rettegtem h visszajon, ha hangos kocsit hallottam kapcsoltam le a lampakat h nem vagyok otthon. De szerencsere sosem jott vissza. azota boldogabb vagyok mint valaha. Most mar uj hazam megszoktam, talaltam magamnak egy itteni ferjet es boldog hazassagban elek a kicsi lanyunkkal.

2010. jún. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
05:51-es vagyok.Köszi,hogy ilyen kíméletesen adtad elő az igazságot!Teljesen igazat adok neked,mégha nehezemre esik is.Az eszem pontosan tisztában van ezzel.Tudod az az extra nehézség ebben,hogy az embernek ott vannak a gyermekei,akik imádják az apjukat,mert azt nem mondhatom,hogy rossz apa lenne.Egyszer már haza mentem egy hétre,de a nagylány annyira szomorú volt,hogy a szívem szakadt meg benne.Azóta nem akar a mamáéknál aludni,mert attól retteg,hogy ott maradunk.Édesanyámékkal telekszomszédságban van egy saját bejáratú lakásom,de oda sem szívesen megy a lányom.Szóval ennyire megviselte az a pár nap.Gondolhatod miért is nem lépek,hanem inkább próbálom megoldani a problémákat.A diplomás,jól kereső dolgot pedig kizárólag azért írtam,hogy lássátok nem függök senkitől (csak a páromtól jelen pillanatban) és a párom segítsége nélkül is jómódban tudnám nevelni a gyerekeimet.Egyébként a kérdezőnek még annyit üzennék,hogy csak akkor maradjon egy ilyen kapcsolatban,ha nem veszi fel a szurkálódásokat,különben idegileg kikészül.Komolyan mondom,két éve ugyanis én is pszichiátrián kötöttem ki (igaz édesapám rákos betegsége volt a kiváltó ok,de a párom akkor sem változtatott a magatartásán),ebbe tönkre lehet menni idegileg és akkor,ha nem is skizofrén,de egy idegileg tökig roncs ember leszel kedves kérdező.Ja és így utólag,annál könnyebb kilépni egy rossz kapcsolatból,minél kisebb a gyermek.
2010. jún. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz ez már igaz. tudom hogy ki kéne lépjek ebből a házasságból de még mindig nagyon szeretem és nincs erőm hozzá,ma reggel is úgy ment el dolgozni szeretlek drágám és bocsáss meg hogy meg bántottalak.

06:04 üzenem tényleg jó látod a helyzetet tényleg nagyon egoista

2010. jún. 8. 10:00
 20/20 anonim ***** válasza:

06.04 vagyok. koszi. csak azert irtam mert aterzem mivel voltam ebben a helyzetben. nalunk nem volt gyerek konnyebb volt kilepni a kapcsolatbol. Vagyis lett volna egy, csak elment, azota sem hevertem ki legbelul, igaz van egy kislanyom o mindenert karpotol de mindig emlekszem, h mikor tortent es mikor lett volna esedekes a szules. De lehet h igy kellett lennie.

senki sem hibatlan a ferjem sem az, de ilyet sosem tenne, es eliteli azokat a ferfiakat akik ilyen aroganciaban tartja a noket. a baj h amikor azt mondja szeretlek dragam, akkor levesz a labadrol es ad egy kis remenyt h megvaltozik. De nem fog. az elso adando alkalommal amikor olyat teszel ami neki nem tetszik kimutatja a foga feherjet ismet. sajnos ezeket a lelki terrorokat nem lehet avval elintezni h szeretlek dragam. ez akkor jon elo amikor kell neki vmi. aztan visszamegy allat modba. engem annyira megviselt a dolog h utana kb 3 evig szingli voltam, nem akartam pasit, fokeppen nem tartos kapcsolatot. Majd mikro megismerkedtem egy pasival es kezdte ezt a ram kenyszeritem cimu sorozatot, mielott barmi is tortent volna kulon utakra mentunk. tobbszor fenyitett oh elhagylak, aztan en ajtot mutattam, ket het mulva o keresett de hiaba, mar nem valaszoltama hivasaira, sot meg 2.5 evvel ra is kepes volt felkeresni... persze nem nyitottam ajtot. en meg egyeszer ezen a lejton nem megyek le. pedig sajnaltam a dolgot, imadtam a csaladjat es ok is engem csak mi nem passzoltunk. lehet h ha az elso eset nem tortenik vele turelmesebb lettem volna... de nem meg egyszer ilyen kapcsit soha.

szerintem probald meg, h probalj magabiztos lenni elotte, csinald azt h leperegnek rolad a sertesei, ne figyelj oda, ne sertodj meg, ne lassa rajtad h szomoru vagy. legy rideg hozza. akar menj at a masik szobaba aludni. erezze azt h rosszat tett. probald elerni nala h ne egy targykent kezeljen, amit birtokolhat, hanem egy felesegkent, egy nokent akinek sajat akarata es velemenye van, ami nem feltetlen az ovevel egyezo, es elkell ezt fogadnia. ne felj a fenyegteseitol. ha latja rajtad a magabiztossagot, ha erzi h tobbet nem teheti meg veled talan visszabb vesz. lehet h ehhez kulon kell koltozni egy kis idore h eszre vegye, h akar el is veszithet. De ha mindig a kedvere vagy meg akkor is amikor megbant, akkor tudja h akarmikor megteheti veled, tudja h kitoltheti rajtad a bosszujat, mert nugyis megbocsajtasz neki a vegen. Ne add magadat es a lelkedet oda neki ilyen konnyen. hagyjad ot dolgozni a kegyeidert, es igenis ha megbantott tiporjon es ezalatt ertem azt h a szeretlek dragam nem eleg. ha ezt mondja csak huzd a szadat h lassa, h nem elolvadsz a szovegetol hanem igenis haragszol raja es evvel o nem engesztelhet ki. Jatszal vele mind game-t ahogy o is teszi veled. hidd el ha latja h egyenranguak vagytok es nem te vagy a gyengebb visszabb vesz. azt is csinalhatod h nem mosol ki raja, vagy nem fozol, vagy olyan kajat fozol amit nem eszik meg. evvel is kifejezve a tuntetesedet. ha meg kezet emelne rad kozold vele ugy tegye h hivod a rendorseget.

2010. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!