Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitől/Hol haphatok segítséget?

Kitől/Hol haphatok segítséget?

Figyelt kérdés

A szüleim és nagyszüleim nem élnek. Csak nagyon távoli családtagjaim vannak és kértem hogy segítsenek mert munkanélküli lettem és nem tudom kifizetni az albérletet. De nem segítenek. Annyi pénzem sincs hogy kenyeret vegyek nem hogy a számlákat és az albérletet tovább tudjam fizetni.

Milyen lehetőségeim lehetnek? Már összepakoltam a legszükségesebb dolgokat ha mennem kell a házból akkor ne akkor kelljen csomagolni. A bútorokat úgysem tudnám elvinni sehová.

Mit tehetek? Hogy tudom elkerülni hogy hajléktalan legyek?

Szétziláltam az egész életemet :(

Elnézést ha rossz kategória.



2018. febr. 12. 19:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Ez nem a család sara,hanem a tiéd,önnálo döntés,kérj segélyt egy éves munkaviszony után jár már vmi tuti,jövedelmed vhány % a. Bekell menni intézni de az is macera jobb várni h utcára kerülj..
2018. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy meg kenyerre nincs pénz de netre van? Ez olyan mint volt kolléganőnk ,cipőre divatra pénze mindig volt, csak a számláit fizette a család..
2018. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Add el a nélkülözhető bútorokat, talán elég lesz egy havi albérletre még.

2. Keress munkát.

2018. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#1es igen voltam azt már elintéztem de csak jövő hónaptól fogom kapni és az is épp elég lesz az albérletre. Tudom hogy az én saram ez. De hogy nincs családom arról nem tehetek. Sajnos nincs senkim ezért vagyok tanácstalan teljesen.


#2 Igen van internetem. Bizonyára te még nem jártál úgy hogy nem tudtad befizetni a számlát,de általában 3hónap után kapcsolják ki a szolgáltatást a társaságok.


#3 Igen azon vagyok hogy legyen munkám, a munkaügyiben is segíteni próbálnak de sok esélyem nincsen. Ki akarna felvenni valakit aki nem sokára hajléktalan lesz.?

2018. febr. 12. 19:59
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A munkáltató mégis honnan tudhatná hogy nem sokára hajléktalan leszel. Nem ezzel kell nyitni az interjút. Próbálj meg McDonald's meg hasonló helyekre jelentkezni oda mindig keresnek embert.
2018. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne a munkaügyitől várd a csodát.


A nagybanin pl. biztosan kapsz cipekedős melót. Vagy be lehet menni kis cégekhez, hogy vállalsz rakodást, ablakmosást vagy ami melót tudnak adni.

2018. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Senkitől, ha nincs rokonság vagy barát, aki kisegítene. Egyedül kell megoldanod. Vállalj el minden munkát, ha az albérletet nem tudod fenntartani, akkor keress valami olcsó munkásszállót pl.
2018. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen munka jó ilyenkor, ne kuncsorogj. Add el amit tudsz, holnap meg menj dogozni, ha akarsz, találsz valami legalja munkát ideiglenesen. A főbérlődtől nem tudsz kérni egy hónap haladékot?
2018. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Talán egy próbát megérné neked... [link]
2018. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A kereskedelemben ölnek új emberért. De tudom, tudom, te pont olyan helyen laksz, ahol még bolt sincs, nemhogy Tesco, Lidl vagy Aldi.
2018. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!