Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vessek veget a "lelkiisme...

Hogy vessek veget a "lelkiismeretfurdalasomnak"?

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok. 6 honapos terhes.:) Baratommal osszefogunk koltozni, fel ev mulva kb(addigra lesz kesz a haz),es ezmiatt alapbol is rossz erzeseim vannak kicsit mivel nehez itt hagyni a szobam,a helyet ahol felnottem a csodalatos szuleimet akiktol rengeteg szeretetet kapok. Nehez a levalas. Ez miatt sokat szoktam sirni estenkent. Anya megjegyezte,hogy milyen rossz lesz neki ha nem leszek itt. Annyira rossz volt ezt hallani,hogy azota sirok.. Tudom most a terhesseg ratesz az erzekenysegre,csak mar kicsit aggodom,hogy artok vele. Nem tudom miert van ez a rossz erzes bennem,mert alapjaraton nagyon boldog is vagyok,boldog a kapcsolatom,nem is kivanhatnek odaadobb ferfit,es ez a varandossag is csodalatos dolog. Ez az egy aggaszt. Szerintetek ez normalis? Koszonom a valaszokat.:)

2018. febr. 14. 21:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%

10

Már miért lenne gyerek? Hülye a dumád. Én az utca másik felére költöztem szembe a szülőkkel mégis nehéz volt az elválás. Nem hiszem hogy gyerek lettem volna. Azért mert az embert érzékenyen érinti a változás attól még nem gyerek. Kérdező minden rendben lesz, jöhettek mehettek egymáshoz. A kezdeti furcsa érzés után jó lesz pár hét múlva. Megérzed milyen más a saját házadban azt csinálni amit akarsz, attól függetlenül hogy a szüleidnél sem korlátoztak. De itt akkor takarítasz amikor akarsz. Ha van kedved mosogatsz ha nincs akkor nem. Mondjuk az is igaz hogy más nem fogja megcsinálni. Szóval fel a fejjel jó lesz ez.

2018. febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Utolsonak koszonom !:)

Erre a gyerek vagy meg mondatra viszont nem is igazan tudok mit hozzafuzni,es nem is szeretnek. Szerintem akinek jo kapcsolata van a szulokkel annak nehez elmenni. De ha mindenki ugy gondolkozna,hogy “ahh, gyerek vagyok meg”.. akkor sosem kezdene onallo eletet elni.

2018. febr. 15. 15:15
 13/17 anonim ***** válasza:
Majd megszokod. Én is nehezen élem meg, hogy elköltöztem otthonról, de ez az élet rendje.
2018. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
90%
Az biztos hogy nehéz lesz de hidd el a szüleiddel még fogsz találkozni és m8nden rendben lesz. Sok sikert a babával nagyon aranyos lesz :)
2018. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
jó a kapcsolatom az anyámmal és mégsem viselne meg ennyire, egyszerűen tényleg kamasz vagy még és valójában nem álltál erre készen, aki meg azt írja ő is ezt csinálta és ez normális, hát ő is túlérzékeny fajta mint te,de ez van, Van ilyen is.
2018. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Van aki 17 évesen kénytelen elköltözni, mert a szülei elveszítik a lakásukat, és nem akar a nagymamánál nyomorogni ő is. Kapd össze magad és örülj, hogy van lehetőséged normális életet élni.
2018. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Meg a gywrekek osztjak azt,eszt,nem ertem,minekszül egy gyerek,inkabb ezzel foglalkoznal.
2018. febr. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!