Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy fiatal házaspár (a férj 27, a feleség 22 éves) úgy akar gyereket vállalni, hogy a nő szüleinél laknak és nem terveznek saját lakást vásárolni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 11:40
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
77%

Nos, én biztosan nem engedném, hogy hozzám vállaljanak gyereket.


Lehet lepontozni, de kettőt felneveltünk, épp elég éjszakát nem aludtunk a férjemmel, mikor a gyerekek kicsik voltak, és nem szándékszom újabb 3-4 évig ugyanezt végigjátszani - plusz a ksigyerekek zsivalya.


60 éves leszek idén, az "öreg" 66, köszi, nyugalmat akarunk, nem éjszakákat virrasztani.


De ha a te anyukádat nem zavarja, hajrá.

2018. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
73%
Se nekünk, se neked semmi közünk hozzá.
2018. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
84%
Szóval közös konyha, közös fürdő, zéró magánélet (a szülőknek és a párnak is.) szerintem őrültség az ötlet, de az ő dolguk. Vidéki 5 ezres kisvárosban amúgy nincsenek olyan eszement ingatlanárak, hogy két átlagfizetésből ne lehetne összerakni az önerőt, és nyugodtan hitelt törleszteni, úgyhogy a magyarázatot nettó hülyeségnek tartom.
2018. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
80%

En azt mondom hogy naponta van olyan kerdes itt, ebbol adodo problemak miatt. Olvasgass, es gondoljatok at.

De en velemenyem, hogy a semmire nem vallalunk gyereket, plane nem mas nyakara!

2018. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
79%
Én a szülők helyében sem hagynám, hogy ennyire a semmire szüljön a lányom, nem adnám alá a lovat. Megmondanám neki, hogy a nyakamra ne szüljön.
2018. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
89%
Külön lakrészben nem elképzelhetetlen, ha a szülők vannak annyira normálisak, hogy nem szólnak bele mindenbe és nem mászkálnak át.
2018. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
75%

Miért kell lepontozni azt, aki őszintén elmondja a saját véleményét? Miért ne dönthetne valaki úgy, hogy a SAJÁT kis házában nem akar élete végéig unokákat tutujgatni?


Lakást találni lehet 50 évesen is, de szülni nem? Aha... ennyi erővel akkor éljen mindenki tanyákon, hippi kommunákban, ahol 14 évesen már szülnek, az anyák egymás gyerekeit szoptatják, mindenki meztelenül járkál, vannak teheneik, tyúkjaik, boltba sem kell járniuk, ha elfogy a kaja, isznak anyatejet, úgyis mindenki szül folyamatosan.

Minek saját ház, minek lakás, minek autó, minek munka meg pénz, ha szülni anélkül is lehet? Fészkeljünk be az első rokonhoz, akinél van hely, szüljünk oda pár gyereket, utána már úgysem mernek kirakni. Nehogy már lehessen magánéletük, vagy megtehessenek olyan dolgokat, amire 20 éve várnak... nehogy.


Pontozzatok le engem is nyugodtan, szülhettek is közben 1-2 gyereket a saját szüleitek nyakára, de én bizony nem engedném, hogy az én házamban élősködjön valaki, akkor sem, ha a gyerekem.

Aki odáig nem jut el, hogy összehozzon egy saját lakást legalább, mielőtt felcsináltatja magát, az vessen magára, ha később gondjai lesznek.

2018. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
85%
És abba beleegyeznek hogy ti a 3ból 2 szobát elfoglalnátok?
2018. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
74%

Mi sem szeretnénk a gyerekekkel együtt lakni, nincs az a pénz!

Ember nincs, aki ha lát valami hülyeséget, ahhoz ne szólna hozzá, mi meg nem akarunk "beleszólósok" lenni, mert jobb távolról szeretni, mint közelről utálni egymást.

És hogy ez mennyire igaz az esetünkben, mi odaadtuk a fővárosi lakásunkat és leköltöztünk egy megörökölt falusi házba, pedig elfértünk volna a 3,5 szobában.

Viszont azt sem várjuk el, hogyha igazán megöregszünk, akkor pátyolgassanak minket, hanem apartmanos öregotthonba megyünk.

Mindenki élje a saját életét külön, nem egészséges dolog az öregek nyakára szülni!

2018. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az tetszik különösen, hogy 2 ilyen "felnőtt" ember gyerekek akar. yay.
2018. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!