Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy fiatal házaspár (a férj 27, a feleség 22 éves) úgy akar gyereket vállalni, hogy a nő szüleinél laknak és nem terveznek saját lakást vásárolni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 11:40
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
93%
Hát... én meggondolatlanságnak tartom. A lány 22 éves, ahogy a mai fiatalságot elnézem, vagy még tanul és semmi munkatapasztalata nincs, vagy vmi keveset fizető munkát végez, vagy vmi olyat, ami nem stabil ("fél éve vállalkozó vagyok"). Erre gyereket szülni én akkor se mernék, ha nem szülőkkel élünk együtt, mert mi van, ha a férj meglép vagy meghal. Szülőkkel meg... merész dolog együtt is élni, nemhogy még a nyakukra szülni egy gyereket. Lesz konfliktus, nem is egy, az biztos.
2018. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
58%
majd ha megszületik a gyerek, és anyós-após mindenbe beledumál, akkor majd terveznek :D
2018. márc. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
61%

Ha jól kijönnek a nő szüleivel, akkor nagyon jól ellesznek ott.

És szerintem egyáltalán nem túl fiatalok a gyerekvállaláshoz, főleg, ha a nagyszülők szívesen unokáznak, és sokat besegítenek nekik. A gyereknek is jó a nagyszülők közelében. De csakis úgy, ha békesség és szeretet van.

2019. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
59%
Ha jól érzik magukat úgy, szerető közegben élnek, és az idősebbek nem kotnyeleskednek bele a fiatal pár saját dolgaiba, szerintem teljesen rendben van.
2019. aug. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Sokan élnek így
2020. jan. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!