Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, a párom a...

Mit gondoltok, a párom a gyermekemmel együtt miért nem mutat be a szüleinek?

Figyelt kérdés

Fél éve együtt vagyunk, engem már bemutatott viszont a gyermekemet még nem.

Igy együtt soha nem megyünk.

Rá kérdeztem, hogy miért nem azt mondta hogy furcsa lenne neki haza vinni egy gyereket.

Viszont így azt érzem, hogy mégsem akarja felvállalni ezt.

Vagy csak rövid idő telt meg el és hagyjak neki időt erre?

A gyermekemmel nagyon jól kijön, szereti egymást.


2018. márc. 3. 14:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Adj még neki időt erre, végülis csak fel éve vagytok együtt, nem olyan sok az. Ha teged már bemutatott a szüleinek, akkor gondolom, tudják, hogy gyereked van, tehát nem arról van szó, hogy titkolja előttük.
2018. márc. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én másfél-2 évet mondanék, összeköltözés előtt mutatnám be az új párom szüleinek a gyerekem, azt is csak azért, hogy a szülők tudják, kikkel él majd a fiuk, nem azért, hogy új "rokonokat" kapjon a gyerekem.


Legalább fél-egy év kellene ahhoz, hogy a gyerekem bemutassam az új páromnak, addig máshol találkoztunk volna, vagy max látásból ismerhetné a gyerekem, hogy nézd, anya ezzel a férfival megy ma este vacsorázni, a pasi integet, mosolyog és elköszön.

2018. márc. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!