Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy elfogadja a...

Mit tegyek hogy elfogadja a kapcsoltunkat?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és összejöttem egy fiúval aki idén tölti a 20-at. Apa ellenzi a kapcsolatunkat, mert azt mondja hogy túl idős hozzám de normális indokot nem tudott felhozni ellene. Volt már egy barátom 1,5 évig voltunk együtt de ő egy évvel fiatalabb volt nálam. Mit tehetnék hogy apa elfogadja a helyzetet?
2018. márc. 17. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem idős hozzád. A férfiak többsége 20 évesen még egyébként is gyerek :D valami más baja lehet apádnak a fiúval szerintem,csak a korra fogja.
2018. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem idős hozzád. Apukád szerintem egyszerűen csak félt téged, vagy éppen most esett le neki, hogy már nem kislányos kapcsolataid vannak (az előzőt talán még annak vette), hanem komoly felnőtt kapcsolat. Talán nem akarja, hogy szexelj, az ő kicsi lánya ilyet ne csináljon...
2018. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Próbáld meg elérni, hogy csináljatok közös programot apukáddal és Te a barátoddal, családoddal. Ha jobban megismeri egy idő után elfogja fogadni. Pl. egy közös kirándulás, egy közös vacsora, múzeum látogatás, egy egyszerű közös séta is sokat segíthet. Ha csak mondogatod neki, hogy rendes a srác, az nem lesz elég, csak akkor fogja elfogadni ha megismeri. Ha jóban vagy a fiú szüleivel, akkor ismertesd össze a szüleidet a fiú szüleivel. Ha látják, hogy normális a család, könnyebben fogják elfogadni a barátodat.
2018. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom majd jobban megismertetni vele, köszönöm a segítségeteket!
2018. márc. 17. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!