Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet ezt tudni?...

Miért nem lehet ezt tudni? Miért nem érdemlek normális válaszokat?

Figyelt kérdés

Sokaknak, szerintem, hisztisnek és követelőzőnek fogok tűnni, de vállalom, hogy ismeretlen emberektől kapjak hideget és meleget.

Őrlődöm a párkapcsolatomban, semerre se haladunk, vagyis lehet, hogy az elválás felé. Röviden: lassan 2,5 éve vagyunk egymás mellett, ebből lassan 2 éve együtt is élünk, ő 34, én 25. Én úgy gondolom, hogy ennyi idő után illik megbeszélni, hogyan tovább (eljegyzés, házasság), hogyan tervezzük az életünk (ház, gyerekek). A gond, hogy hiába igyekszem megbeszélni vele a dolgot már féléve, nem sikerül. A válaszai kimerülnek abban, hogy ő nem tudja ezeket, ő nem tudja így előre megmondani. Én meg csak azt kérdezem, hogy "Miért?". Miért nem lehet ezt tudni? Miért nem érdemlek normális válaszokat? Miért?

Azt is megértem, ha elege van már ebből, mert nekem is, de az idő meg csak megy és megy.



2018. márc. 18. 21:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
67%
35 n meddig várjon szegny 10 évig,v amig kidobják a jobbért? A normális választ megérdemli egy társ..
2018. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
18%
Te vagy a 25 éves és nő? Hova ez a nagy sietség? Minél jobban erőlteted, annál jobban kihátrál ez a fiú mellőled. Hagyd, majd beérik a dolog. Főleg hogy jóval fiatalabb vagy.
2018. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
84%

Én meg azt láttam, hogyha az első 3 évben nem megy a kapcsolat házasság irányába, utána már nem fog.

Kivéve, ha valami cél miatt kell házasságot kötni, de ez ritka.

2018. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
18%
Az meg rég rossz ha egy cél miatt vesznek el vkit..
2018. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem kell most elvennie, félreértitek. Csak jó lenne tudni, hogy ez egyáltalán megtörténik-e valaha, vagy csak egy állomás vagyok az életében. Mindjárt 35 éves. Ennyi idősen csak vannak elképzelései a jövőjét, a jövőnket illetően ennyi idő után.
2018. márc. 18. 21:57
 16/27 anonim ***** válasza:
67%

#14

Nem feltétlenül.

Vannak helyzetek pl.CSOK a módosítás előtt, amit csak házasok vehettek igénybe.

Elvoltak előtte is, ellesznek utána is, de a papír kell valami ügylethez.

2018. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%

Én megértlek Kérdező, hogy 25 évesen szeretné valaki tudni, hogy mire számíthat.

Akinek olyan a neveltetése, az valóban házasság keretein belül tudja elképzelni a gyerekvállalást, nincs ebben semmi szégyellnivaló.

A gyerek, vagy a gyerekek miatt igencsak ketyeg a biológiai órád, mert ha ebből nem lesz semmi, idő kell egy újabb kapcsolathoz.

Ott is meg kell ismerni egymást, az is idő és hipp-hopp itt a 30, ahonnan már fontos a családra gondolni, ha valaki gyerekeket akar.

Én nem érzem korainak, hogy erről szeretnél beszélni, de főleg egyenes választ kapni.

2018. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

Elvoltak előtte is, ellesznek utána is, de a papír kell valami ügylethez.

El voltak el lesznek,na ez a fajta kapcsolat amiben kár a papirért,a haverommal is el tudok lenni.. Csokot meg sima élettársak nem is igényelhetnek?

2018. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

#18

Ma már lehet, induláskor nem lehetett.

2018. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
29%
Hát én sima csokort nem házasodnék,mondom ugy h házas vagyok...
2018. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!