Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meztelenség családon belül!...

Meztelenség családon belül! Reakciók?

Figyelt kérdés

Ti mennyire toleráljátok?

Mi a határ?

Több olyan ismrősöm van, akiknél nem tabu a pucér test. Pl: nővér és öccs egy szobában alszanak, meztelenül -->felnőttkorban. Lánya előtt apa járkál meztelenül

Mennyire normális?



2018. márc. 23. 22:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
65%

En mint 14F nem akarom latni se anyamnak ,se apamnak a cuccosat...

Ha meg felnott lennek ,gyerekkel ,nem jarkalnek elotte egy szál fas.zban...

2018. márc. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
47%

Semmi nincs benne.

7-16 eves koromig minden nyaron nudista strandon nyaraltam. Ebben notem fel. Nem zavar a meztelenseg. Szamomra az emberi test nem zavaro nem bamulom meg nem fura nem zavarodok bele. Termeszetes dolog. Otthon sem zavar masok meztelensege sem az enyem. A csaladom a gyerekeim ebben nottek fel. Igy nevelem oket h a meztelen test szep akarmilyen is. Abban elunk igy vigyazzanak ra nagyon :-) es szeressek mert masik nincs :-)

2018. márc. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
67%
Még ruhában sem ülnék olyan székre. amin más pucér fenékkel ült!
2018. márc. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
77%
Másokat se szívesen nézegetek meztelenül, nemhogy csaladtagokat. Nyilvan mas, ha mondjuk egy olyan pasiról van szó, aki bejön, de egyébként..
2018. márc. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
51%
Kiváncsi lennék arra hogy akik télen is nudiznak otthon, azoknak mennyi lehet a fűtésszámlájuk😂😂😂nekünk már úgy is magas hogy pulcsiba járkálunk otthon a 17 fokba.
2018. márc. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
88%
Számomra furcsa, egy bugyi top van rajtam, de öcsém simán rohangál eegy szál farokban :), öt nem zavarja - pedig kiskamaszként apám SEM láthatta még alsoban sem, nost meg...
2018. márc. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Fiu vagyok és apámat látom meztelenül meg ő is engem de nálunk ebből nincs probléma
2018. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
70%
Családonkét változik ez. Nálunk elég lazán veszik a szüleim meg mi is öcsémmel. Illetve kb 13 éves kora óta öcsém kicsit másabb szemmel néz rám. Gyakran rajtam is felejti a tekintetét. Így kicsit kerülöm a pucérkodast előtte, de nem sikoltozok ha bejön mégis mikor zuhanyzom borotválom magam vagy öltözök.
2018. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Alexa890610 ***** válasza:
50%

Besz@rás!!!!!


Mi a f@ccért kell még a család előtt is kitárulkozni???


Ez a világ már teljesen elfajzott!


A nemi jellegeinket mutogassuk már csak egyszerűen a párunknak vagy a dugótársunknak és kész. 😓

2018. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk sose volt szokás,és nem is az.

Max fehérneműbe láthatnak,vagyis csak anyám. De se apám se bátyám nem,de elsem tudnám képzelni h meztelenül flangáljunk egymás előtt. Nekem ez sok, más hogy él nem érdekel

2018. márc. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!