Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meztelenség családon belül!...

Meztelenség családon belül! Reakciók?

Figyelt kérdés

Ti mennyire toleráljátok?

Mi a határ?

Több olyan ismrősöm van, akiknél nem tabu a pucér test. Pl: nővér és öccs egy szobában alszanak, meztelenül -->felnőttkorban. Lánya előtt apa járkál meztelenül

Mennyire normális?



2018. márc. 23. 22:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktunk meztelenkedni direkt egymás előtt, de ha véletlenül meglátjuk a másikat, hát istenem, nem dől össze a világ.
2018. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
71%

Én ezt soha nem értettem mi a probléma ha a család bármely tagja meztelenül látja a másikat. Hiszen egy CSALÁD. Addig amíg ez nem zavarja a másikat nincs vele szerintem semmi gond.

És most kövezzetek meg érte én is szoktam lenni meztelenül a családom előt...

2018. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
59%
Mi nem szoktunk meztelenül járkálni a lakásban, de nem is vagyunk szégyenlősek. Néha látjuk egymást pucéron, ha pl. benyit valaki a fürdőbe zuhanyozáskor. A tesómmal viszont mindennap látjuk egymást, mert közös szobában lakunk. Reggel és este egymás előtt öltözünk, vetkőzünk. Kánikulában volt hogy meztelenül aludtunk.
2018. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Ha nekik úgy esik jól, akkor a te szempontodból tök mindegy, mennyire normális:)

Hát, ha nekik jó úgy, megfelel, meg éppen nincsenek odaát vendégek, akkor szerintem rendben van. Otthon olyan öltözetben járnak , amilyenben akarnak, ha nekik az úgy megfelel. Az ő otthonuk. Viszont ha vendég van, legyenek rá tekintettel.

2018. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
*Meg ha valszeg ebben nőttem volna fel, amúgy sem zavarna. Mondjuk én arra gondolok, hogy így se zavarna, ha előttem mászkálnának a családtagjaim. Nem érdekelne. Viszont az pl érdekes lenne, hogyha egy ilyen családba készülnél beházasodni éppen, úgy, hogy nálatok ahol felnőttél, ez nem volt általános, hogy simán átmegy előtted meztelenül valaki házban.
2018. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Sztem nincs olyan, hogy az egyik normálisabb lenne, mint a másik, csak kinek milyen preferenciái vannak. Én személy szerint furán érezném magam, ha a páromon kívül bárki előtt meztelenkednem kellene, és a gyerekeimet sem akarom erre szoktatni.


Max. annyi, hogy aki nudista családban gondolkodik, azért magyarázza el a gyereknek, hogy a családok többségénél nem ez a módi, és osztálykiránduláson azért ne meztelenkedjen a többiek előtt, mert az elég kínos lehet több szempontból is.

2018. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
fiutesók vagyunk egy szobàba alszunk és meztelenül
2018. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk teljesen természetes.36N
2018. júl. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 mooti ***** válasza:

Nekem teljesen természetes a meztelenség naturista felfogású férfi vagyok. A páromnak is elfogadott bár keveset van textil mentesen mert nagyon fázós. A hat éves fiúnk is megértette, Hogy bizonyos helyeken mindenki lehet meztelenül azonban az általános elfogadás az hogy valamilyen textil van rajtunk ez attól függ hogy mikor hol vagyunk. De otthon pl. jó időben mindenki lehet meztelenül. A 14 éves leány nagyon szégyelős lett, Ezért mikor ő otthon van mindenki felvesz legalább egy nadrágot. Nem azért mert szégyenlősebb vagyok hanem azért mert tiszteletbe tartjuk a másikat És nem sjarjuk zavarba hozni. Ezt még a hat éves gyermek és megértette.

Összefoglalva a meztelenség nem az csak egy állapot. A mai különböző társadalmi normák tették az emberek olyannal hogy ez nem szabad nem szép nem jó. Pedig az elfogadásnak egyik legjobb formája az, ha az emberek egymást textil mentes látják és elfogadják önmagukat és a másikat olyannak amilyen.

A meztelenségnek semmi köze a szexualitásnak vagy bármi más mondva csinált dolgoknak,hanem egyszer lelki-testi szabadság. Persze aki ezt ki se akarja próbálni, átérezni az nem fogja tudni milyen ez csak a társadalom által beprogramozott gondolatok jelennek meg fejében.

Természetesen aki nem gondolkodik ilyenen annak nem is kell ezzel foglalkozni, csak fogadja el, hogy más ember, más család nem problémázik azon ha valamelyik családtag vagy az egész család meztelenül van otthon, kertben stb.

Élni és élni hagyni. Ez olyan dolog amit az élet minden területén minden embernek figyelembe kellene venni.

2023. máj. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 mooti ***** válasza:

29-es vagyok. Elnézést az elírásokért de a telefon néha kijavítja az általam leírt szavakat.

Mindenkinek szép napot

2023. máj. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!