Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem egykorú leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem egykorú leszbikus lányokkal ismerkednék! Hol lehet?

Figyelt kérdés
még középiskolás leány vagyok
2009. szept. 25. 08:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
na most a középsuli tarthat úgy általában 13-tól 18-ig. Azért nem mindegy melyik kategóriában vagy. Életkortól függően ugye a lehetőségek is mások.
2009. szept. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
OK. 15 vagyok
2009. szept. 25. 09:02
 3/19 anonim ***** válasza:

És miért nem vagy suliban? :) na mindegy

Attól függ, ha nagyobb városban laksz, ott könnyebb.

Sajnos sok az átverés, meg a kamu, de én a netes ismerkedős oldalakat javaslom. A myvipen sokan vannak, akik állítólag leszbikusok, melegek. De vannak direkt ilyen társkereső oldalak, olyanok is, ahol 18 alattiak is vannak.

2009. szept. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
de a suliban vagyok számtechon
2009. szept. 25. 09:17
 5/19 anonim ***** válasza:
az más :)
2009. szept. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
És van már valami ötleted, hogyan kezded?
2009. szept. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

csak az egyik barátnőm tud róla de neki van pasija

őszinténszóla nincs ötletem ismerkedésre

2009. szept. 25. 09:25
 8/19 anonim ***** válasza:
www.tarskereso.lap.hu -n ajánlanak direkt leszbikus/meleg társkereső oldalakat is (magyart).
2009. szept. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az Ösztrosokk egy budapesti női buli minden hónap utolsó szombatján, melyet a leszbikusok túlreprezentáltsága jellemez.

Az én leszbikus barátnőim erre szoktak járni.Ők 17/18 évesek

MOndjuk ez Pesti!Ha nem vagy az akkor nem tom! :S

17/L

2009. szept. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

bp-en ez nem probléáma, meleg szórakozóhyeleken szoktak lenni lányok is, igaz jóval kevesebben, de szoktak.

ha nem, akkor marad a net, ahol nagyon sok a kamus, átcsesz és stb, de azért idővel ki tudod őket szűrni

De fiatal leszel te méfg köztük, szal tuti ugranak rád, csak hát .. pont ezért csesznek át majd sokan, vigyázz!

(de kár h nem vagy egy kicsit idősebb, én meg egy leszbi álbarátnőt keresnék ..)

2009. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!