Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy egy...

Mit szóltok ahhoz, hogy egy kisgyermekes házaspár rendszeresen eljár bulizni?

Figyelt kérdés
A gyerekek 2 és 4 évesek, és a szülők az utóbbi időben minden péntek és szombat este koncertekre, diszkóba járnak.
2010. jún. 11. 13:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%

És?

Ha van ki vigyázzon a gyerekekre, és ez nem okoz feszültséget a családban, és még a gyerekeket is megfelelően nevelik, akkor szerintem senkinek semmi köze hozzá!

Attól, hogy szülővé válunk, még nem kell elásnunk magunkat.

2010. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell elásni magunkat, de az nem azt jelenti, hogy állandóan lepasszolom a gyereket. Egy anyának pedig igenis a gyereke mellett van a helye, nem pedig minden hétvégén a dizsiben. A gyereket nem a nagyinak kéne nevelni, hanem a szüleinek.
2010. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
39%

Sógornőmék is így kezdték, pont ennyi idősek voltak gyerekek amikor ez elindult.

Következmény: apa az egyik bulin becsajozott, majd elköltözött, anya bulifüggő lett, azóta egyedül neveli a gyerekeket, de minden péntek-szombat-vasárnap lepasszolja őket a nagyinak és megy bulizni. Munkanélküli, bulikon általában tajtrészeg, nem egyszer szedtük már össze a szórakozóhely előtt, ahol épp feküdt.

Persze ez nem kötelező érvényű, de pl náluk ez történt.

2010. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképpen jó,ha eljárnak,kettejük miatt,és ezek szerint csak pár óra az,amikor más van a kicsikkel.Az arany középút a legjobb itt is.
2010. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is kell a szórakozás, attól, hogy szülők lettek! Nem kell rögtön a végletekben gondolkozni. Én ismerek jó néhány párt akiknél, ez tökéletesen működik. Nekünk még nincs sajnos gyermekünk, ezért saját tapasztalatot nem tudok írni.

28/L

2010. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
90%

Az elvált párnál valószínűleg apa a buszon is becsajozott volna :)

Az hogy eljárnak bulizni normális nekem is vannak gyerekeim és eljárok,igaz nem minden hétvégén csak havi pár alkalommal.Attól, hogy este amikor amugyis alszik a gyerek a nagyi vigyáz rá még nem ö neveli.

2010. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
70%
Azzal semmi baj sincsen szerintem, ha eljárna bulizgatni. az kell is. De a mennyiség az már más kérdés. miért nem elég havi egyszer mondjuk? Hetente, hát tinikorban szokták általában.
2010. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
97%
Az a véleményem,hogy ez az ő magánügyük,és sem Neked,sem másnak nincs hozzá semmi köze!Ha ők így érzik jól magukat a bőrükben,van,aki szívesen vigyáz a gyerekekre,és a gyerekeik megkapnak érzelmileg,és egyéb téren mindent,akkor nincs ezzel baj.Aztán az,hogy meddig mennek el,és hogy a végletesség elvét követik-e,megint csak az ő magánügyük,oldják meg családon belül.Ennyi.
2010. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogyha kikapcsolódnak jobban tudják nevelni a gyerekeket. Au mivel lenne jobb, ha egész hétvégén otthon lennének és csinálnák a megszokott kis dolgaikat és az egyhangú robotolás következményeképp feszültek és idegesek lennének, veszekednének? A szülő is ember, neki is kell kikapcsolódás! A nagyik meg amúgy is szeretnek az unokákkal lenni, nem? Ha meg nem lenne náluk az lenne a baj. Szerintem mindenki törődjön a saját dolgával. Nem szólhatunk bele mások életébe és nincs is jogunk megkritizálni másokat. A kérdező talán irígykedik rájuk hogy van életük?
2010. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 15hós a kicsim és a párommal mi is elmegyünk néha bulizni.Nem vagyunk még öregek és attól hogy 2-3hetente a mama vigyáz este a kicsire attól még nem ő neveli a mamája is szeret vele lenni és a kicsi is imádja anyumat.

Attól hogy anya vagyok még nekem is kell néha a kikapcsolódás.Az aki meg becsajozott az becajozott volna máshol is.

2010. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!