Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az emberek...

Miért van az hogy az emberek elítélik azokat a kismamákat akik elmennek strandra? Teljesen elment a kedvem :- ( már nem is akarok menni!

Figyelt kérdés
tegnap hallottam hogy kébzeli ez a nő hogy terhesen fürdeni megy..
2010. jún. 11. 15:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó: [link]

Ez a Tankini

2010. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%

Ez a hozzáállás tényleg kissé gyerekes:)

Ha terhes lennék, tuti a legnagyobb örömmel mennék úszni, persze mindenre figyelve.

Amúgy miért nem lehet vagy szabad bikinit húzni? Én tuti azt vennék fel.

2010. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%

[link]


Azt hiszem,ezeket nem véletlenül találták ki!!

2010. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%
2010. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Tök jól néz ki :)
2010. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mondták, hogy ne tangát mert lepöndörödhet a pocakról :)
2010. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
Hát tudjátok mit? Én tavaly nyáron nagyon büszkén, hatalmas pocakkal bikiniben fürödtem, és frizbiztem! a Balatonban. Ugyanis nagyon élveztem, hogy végre mozoghatok úgy, hogy nem szakad le a bokám, nem nyilall a vádlim, stb. Megjegyzem, a pasik állat mód megbámultak! A férjem úgy feszített mellettem, mint még soha. Akinek nem tetszik egy terhes nő látványa az bolond. Mellékesen egy pici gyerek azt hiszi őt a gólya hozta??? Szerintem ez tökéletes alkalom arra, hogy elmondjuk a gyermekünknek, ő is a mama pocijában volt. Mert ugyebár mindenki onnan bújt ki, nemde? Aki szerint ezt megmutatni ízléstelen, az ne nézzen oda, és kész. Szóval emiatt nehogy a lakásban rostokolj kedves kismama!
2010. jún. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
11%
Hát nem éppen tanácsos szerintem sem, kozmetikus vagyok, olyan májfoltjaid lehetnek, hogy csak na, a víztől nem kevés fertőzést össze lehet szedni, ami amúgy 1-2 hét alatt helyrejönne, de terhesség mellett komolyabb bajok is lehetnek. Ha mennék strandra terhesen tuti nem húznék bikinit (mert szerintem egy óriási has, kifordult köldökkel nem a legszebb látvány) és a napot és vizet is kerülném. De Te azt csinálsz amit akarsz, nem vagy már gyerek!
2010. jún. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, mi gond van egy terhes nő látványán.. én kiskoromtól kezdve akármikor mentem szabadstrandra, mindig volt 1-2 terhes mama, semmi gond nem volt velük, nem értem, miért kéne takargatni a hasát? Nem gondoltam, hogy még ezen is találnak kivetnivalót az emberek.. hihetetlen. Ilyen erővel a hájas, napfoltos, kopasz, ráncos emberek is maradjanak otthon, mert szerintem az ő látványuk rémesebb, mint egy egészséges, gömbölyű, szép kismamáé...
2010. jún. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!