Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom megőríti a gyereket,...

A párom megőríti a gyereket, mit csináljak?

Figyelt kérdés

28/L

Már ezerszer rászóltam, hogy közös gyerekünk és hogy mindkettőnk akaratának érvényesülnie kellene, de ő ezt nem veszi figyelembe. 5 éves lett a lányunk, a párom pedig hülyeségekkel tömi a fejét. Például hogyha a gyerek kiönti a vizet és azt mondja, hogy nem ő volt hanem a cica, akkor a férjem máris mondja neki, hogy hogyha hazudunk akkor megőszül a hajunk. Ekkor természetesen a lány megijed és bevalja hogy ő volt. Meg még egyszer nyáron fagyiztunk és a férjem azt mondta, hogy a két gombóc fagyitól hányunk, ezért a lányunk csak egyet kért. Másnap az oviban is fagyiztak és a gyerekünk nem kért, mert azt hitte hányni fog. Az óvónénik pedig azt hitték beteg, vagy valami baja van, mert addig mindig kért. Egyik nap a cicánk megszülte a kicsinyeit és a lányunk azon kezdett gondolkozni, hogy a macskákat miért nem a gólya hozza. Én nem akartam összezavarni, de majdnem mondtam neki, hogy téged sem a gólya hozott csak apád eddig azt hitette el veled. Aztán még olyanokkal is szokta ijeszgetni a férjem, hogyha este nem csukja be a szemét akkor a hattivattik megégetik a haját. (Ezt a hattivattis hülyeséget egyébként valami idióta mesekönyvből olvasta a férjem) Meg a gyerekem azt hiszi, hogy egy lapos fantom lakik a szekrény alatt. Ezt már nem tudom mikor mondta neki a párom. Engem nem neveltek hazugságokban. A férjemet igen, neki az osztálytársai mondták el 10 évesen, hogy őt nem a gólya hozta. Ti mit tennétek a helyemben? Azt nem mondhatom a gyereknek, hogy apád eddig mindent csak hazudott. Egyrészt összekeveredik, másrészt nem fog többet bízni bennünk. De hazudni sem szeretnék a férjemmel együtt, mert ezt én egyáltalán nem tartom jónak. Mit tegyek? Vagy ez a helyzet már megoldhatatlan?



2018. ápr. 4. 13:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
14%

Azt nem kommentálom, hogy most a kérdés kiíró ki fia, borja, hogy kiről, kinek a profiljáról ír vagy hazudik vagy igazat mond.....


De abból kiindulva, hogy a felvetett sztori igaz, azt mindenesetre nagyon szomorúnak tartom, hogy ennyire primitívek az emberek. Hogy teljesen normálisnak tartják azt, amikor egy 5 éves (bár a kora mindegy is) gyereknek nyakló nélkül hazudozik az apja meg ijesztgeti. Aki nem ért ezzel egyet, nem így neveli a gyereket, azt rögtön lepontozzák -hát, ez erősen elgondolkodtató.

2018. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
68%
ugyan már, hol 15, hol 22, hol 27-28. Menj aludni, holnap suli.
2018. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
63%
Hogy unatkozhat valaki ennyire, hogy ilyen hosszú szöveget kiír? :D
2018. ápr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!