Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban szégyellnem kéne...

Valóban szégyellnem kéne magam ez miatt?

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolatban élek már több, mint hat éve. Nagyon jól megvagyunk, de mint oly sok nőnek, nekem is szükségem van arra, hogy legyezgessék a női hiúságomat. Úgy érzem, hogy néha egy-egy flört, egy-egy mosoly belefér a dologba, hiszen úgysem csalom meg a páromat, mert szeretem. Viszont tegnap mikor valahogyan szóba került ez a dolog, akkor a barátnőm flegmán megkérdezte, hogy valóban szeretem-e a páromat. De miért nehéz ezt elhinni? Azért, mert párkapcsolatban élek évek óta nem azt jelenti, hogy nekem már nem kell jól kinéznem, vagy nem állhatok szóba más férfiakkal. Nem? Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem volt egy-két férfi, aki a kedvességemet nem úgy fogta fel, hogy ez felhívás keringőre, de őket természetesen azonnal kikosaraztam. Azt meg nem hiszem, hogy probléma, hogy észreveszem azt, ha egy pasi jól néz ki. Hűséges vagyok, nem vak. Mint már mondtam, szeretem legyezni a női hiúságomat.
2010. jún. 12. 20:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

Egy mosoly, egy kedves beszélgetés, hülyéskedés simán belefér (persze nem randi és nem szex, de a leveledből látszik, hogy nem ilyesmiről van szó). Én a férjemre sem sértődök meg ha visszamosolyog egy nőre aki rámosolyog vagy ilyesmi. Szerintem ez természetes és mindenki csak jobban érzi magát tőle, ha valaki félreérti az persze kínos, de nem biztos, hogy a te hibád.

Aki erre azt mondja hogy nem normális az vagy nagyon mogorva, vagy semmi önbizalma vagy mindkettő, ne is törődj vele.

2010. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sem jó, még a kis flört sem. Láttam ilyet, a csaj szabályosan húzta a pasit, az meg ott lihegett utána. Persze a csaj fennkölten mondta, hogy ez csak jó haverság, semmi több...de annyira látszott rajta, hogy élvezi a hülyítést...Meg hívogatta napközben a pasiját és neki is jópofizott. Lehet beszélgetni, dumálni ez nem gond, de nehéz azt a vékony határt tartani főleg ha a hiúság is benne van....
2010. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%

Ha tényleg nem áll szándékodban megcsalni a párodat, akkor ezzel a kacérkodással csak azokkal a férfiakkal szúrsz ki, akik a viselkedésedet úgy értelmezik, hogy lehet esélyük nálad. Gyakorlatilag játszadozol másokkal, erre is gondolhatnál. Na meg vedd figyelembe azt is, hogy a párod mit szól ehhez a flörtölgetéshez. Ha őt ez nem zavarja, nem féltékeny (én mondjuk az lennék, ha a barátom más nőkkel flörtölgetne), onnantól kezdve a barátaidnak semmi beleszólásuk, bár abszolút megértem, ha nem helyeslik az ilyesmit.


"Ez miatt" amúgy nincsen, helyesen úgy mondjuk, hogy emiatt.

2010. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egy mosoly,egy elkapott pillantás még simán belefér.Ezzel nem ártasz sem másoknak,sem a párodnak,sem magadnak.Az emberek hűséget fogadnak egymásnak,nem vakságot,és ez így a természetes.Elvégre Te sem nyomhatod ki a párod szemét,meg gondolom Te sem cirkuszolsz,ha elmosolyodik egy csinosabb nő láttán.Elvégre emberek vagyunk.Ezzel nem követsz el halálos bűnt,nem ölsz embert,stb.A barátnőd pedig egy besavanyodott,irigy nőszemély.Nem is kell foglalkozni a véleményével!Most akkor ennyi erővel járj garbóban,meg csukott szemmel.Nevetséges,mennyi fapin@,meg álszent ember van a világon...
2010. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
Ma 21:21 meg szintén egy besavanyodott,szemellenzős,ostoba valaki lehet...A flört meg a dugás hol egyenlő szerinted?Meg a flörtnek is vannak fokozatai,mondjuk egy félmosolytól még nem dől össze a világ,a kacérkodás meg igen messze van ettől.Azért a fogalmakat nem kéne keverni...
2010. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amit a kérdező írt annak köze nincs a kacérkodáshoz..de mindegy. Természetesen minden nőnek jól esik,ha egy férfi megdicséri,megnézik a metrón,utcán,rámosolyognak.. nincs ebben semmifélre tragédia. Hazudik aki azt állitja,hogy ez nem esik jól neki.

Szeretem ha sikerül csinosan felöltöznöm,új a hajam és mások megdicsérik én meg megköszönöm szépen.. ez hol megcsalás?:D Eszembe nem jutna megcsalni a párom,nincs rá szükségem. És ő is megszokott dicsérni.

2010. jún. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
81%

Most akkor ennyi erővel járj garbóban,meg csukott szemmel.Nevetséges,mennyi fapin@,meg álszent ember van a világon..


Ezzel egyetértek.. kérdezem azoktól,akik szerint ez már kacérkodás,akkor ők miért vesznek fel nyáron egy mélyen dekoltáltabb fölsőt,vagy rövid szoknyát (most nem közönséges öltözködésről beszélek) ?:) Na azért ugye,hogy jol esik az embernek ha lopva megnézik vagy rámosolyognak. De ezeknek semmilyen jelentőségük nincs,biztos vagyok benne hogy akik ezt kacérkodásnak gondolják az ő párjuk is ugyanugy visszamosolyog egy nőre ha az megnézi a metrón:D

2010. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
49%
A flört nem egyoldalu dolog, tisztázzuk. Ha valaki megdicsér, egy mosollyal nyugtázod, az még NEM flört. A flört két ember érztelmi megnyilvánulása bizonyos határok között /szemkontaktus, egyéb jelek arra, hogy hajlandó vagy kicsit tovább menni/. Egy normális párkapcsolatba ez már nem fér bele!
2010. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell szégyellned magad. Tőlem is kérdezték már, hogy szeretem-e. És? Nem baj ha más azt hiszi hogy esetleg nem, én tudom, és ő tudja hogy igen.


Egy valami miatt kell szégyellned magad, és az az "ez miatt" kifejezés.. emiatt

2010. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
91%
Jesszus,de sok álszent liba van itt!!!Nehogymár leliismeretfurdalásod legyen azért,mert jól nézel ki és észrevesznek a férfiak!!!Aki az ellenkezőjét mondja,az mind irígy és szeretne a helyedben lenni.
2010. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!