Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem valogassák meg a...

Miért nem valogassák meg a szavait?

Figyelt kérdés

20/F


A nagyapám meg amikor először mentem brigadozni cca 4 évvel ezelőtt, feljött hozzánk, mert ők lent laknak és mi fent. 6:50 kor jött fel hogy miért nem megyek már brigádára, mondom 8:00 rá kell menni. 7:30 kor ment a buszom. Épp amikor jött fel akkor reggeliztem. És azt mondta hogy ilyen hétszent****s embert még nem látott, hogy minek a pi***nak jöttem a világra. Ezt az anyumnak megmondtam, megállt az esze. Nem kért bocsánatot a nagyapám se semmi.


Tegnap 9:30 kor jöttem ki az ágyból, regaláb 5x feljött, hogy menjek segíteni ki a kertbe. Nem mentem mindjárt mert mentem mosakodni és reggeliztem. Már 5x azt mondta, hogy bekulcsolja az ajtót, hogy dö*öljek meg. Ez megint nagy szó volt, és erős. Én nagyon érzékeny vagyok, ez aztán nagyon megbántott engem. Anyumék csak csodálkoztak hogy megint ilyet mondott a nagyapám.


Nem fogadok szót igen, nem csinálok meg mindent egy szóra, de azért megválogatnám a szavaim. Aztán bezzeg ha valamire van szüksége akkor a “Krisztike” már jó. A foci eredményt megnézni az interneten, elvinni őtet futballra, erre jó vagyok, aztán így beszél velem.


Mi a véleményetek erről az egészről?


2018. ápr. 22. 10:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Mi az a brigádára?
2018. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Elnézést Felvidékről vagyok. Dolgozni iskola mellett. Mi azt úgy nevezzük parasztosan hogy brigada
2018. ápr. 22. 10:32
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Elozo vagyok, egyebkent azert mert o is így nevelkedett ehhez szokott hozzá.

Megvaltozni nem fog.

Ne torodj vele

2018. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De bánt, mert azt érzem, hogy semmire sem vagyok képes. Nem gyalázok senkit de jobb ha kibeszélem magam.
2018. ápr. 22. 10:33
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Na, ezért nem kell együtt lakni ennyi generációnak.

Vén hülye mit dirigál?

Anyádék miért nem állítják le?

Mi az a brigadozás?

2018. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

Nekem kicsit kamugyanús a kérdés.

A kérdező állítólag fiú (20/F), de a nagyapja mégis Krisztikének szólítja.

2018. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló szert nyugi. Amit akarok tőlük azt megkapom. Anyumek megmondták neki hogy azért mondta hogy nem mentem mi mindjárt
2018. ápr. 22. 10:35
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen annak szólít ha valamire szüksége van
2018. ápr. 22. 10:36
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Bocsánat, hogy ez nem témába vág, de ha engem 20 éves férfiként, Krisztiánként valaki Krisztikének szólítana, többet az életben nem állnék szóba vele.

Tudod ki a Krisztike? Az Egerszegi Krisztina, na ő lehet Krisztike, de nem egy 20 éves ereje teljében lévő férfi.

2018. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
10:38: Úgy néznek rám mintha hülye lennék, buta lennék stb. Régen meg azt is megakadályozták hogy cigány lánnyal jojjek össze és most az unokatestvérem cigannyal van és egy szót sem szólnak hogy ő neki lehet mert lány és nemtudtak neki parancsolni akkor nekem próbálnak
2018. ápr. 22. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!