Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lehetne...

Szerintetek mit lehetne kezdeni a férjem volt élletárásával ha így viselkedik?

Figyelt kérdés
A férjemnek a volt élletársától van egy 7-éves lánya aki az anyjával él.A párom fizet gyerek tartást a kislánya után természetesen,de a volt élletársa folyton ellenkezik velünk.Most azt csinálja hogy a kis lányt nem a páromhoz hozza át hétvégente hanem amikor át hozza apárom anyjáéknál le teszi a kis lányt
2018. ápr. 23. 15:47
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam hogy itt bàrkinek is csicskulni kellene.Cssk érdekes ez sz egész hogy az anyukànak új kapcsolata lett és nyilvàn való hogy a gyereket ezért viszi a nagy szūlőkhöz a nagy szūlök us érdekesek.Na most mesélek valamit anyósom a kis lànyt ha àt viszi az ex akkor el vàllalja egész hétvégére.A közös fiunkat viszomt nem arra hivatkozik hogy rossz a vérnyomàsa ezért ez eléggé furcsa nem?Akkor itt hol az igazsàg szerintetek?Tudom hogy nem ide tartozik a téma de érdekelne erről a véleményetek.A kis fiam 2-éves a kis làny 7.
2018. ápr. 23. 17:35
 12/26 anonim ***** válasza:
97%

"élletárs, nálla, ez végett, kis lány, gyerek tartás", stb......


Szerintem egyike vagy azoknak az oldalon, akik a válást is két ll-l írják, avagy azok a kérdések is a te szüleményeid.

Borzalmas...

Inkább tanulj meg írni ahelyett, hogy az ex tettein rágódsz kérdező.Bocs, de nagyon bántja a szememet az idehányt, helytelenül írt szavakkal tarkított kérdésed.

Itt elsősorban neked lehetne magaddal mit kezdeni, de sürgősen.

2018. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%
A nagyi nyilván kedvei az ex asszont, ezért akar segíteni neki. Mi ezzel a gond? Nem kötelezheti senki hogy ne azt tegye amihez kedve van.
2018. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%
Direkt vagy ennyire butus, vagy véletlenül? Hol ugyanaz már egy hétéves kislányt elvállalni, akit le lehet ültetni egy könyv, vagy a rajzai mellé, meg egy kétéves rosszcsont után szaladgálni? És azt már meg sem említem, hogy azonos korú gyerekek közül is a szépen neveltet elvállalja az ember boldogan, a neveletlent meg nem.
2018. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
A helyes iràsért bocsi siettem.Értem én hogy egy hét éves kis lànnyal kevesebb a gond de szerintem ez îgy akkor se igazsàgos hogy az eggyik unokàt el vàllaljàk több napra a màsikat meg nem pedig a fiam nem neveletlen.
2018. ápr. 23. 18:40
 16/26 anonim ***** válasza:
97%
A helyesírásod NEM a sietség miatt borzalmas, hanem mert nem tudsz helyesen írni! Minden mondatodban van legalább egy, de inkßabb több rosszul írt szó!
2018. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell senkivel semmit se kezdened. A kislány szüleinek a dolga ezt rendezni, ha apukának, anyukának megfelel, téged ne érdekeljen.

A nagymamával kapcsolatban: Nem ugyanaz egy kétéves és egy hétéves gyerek. Sőt, nekem a sajátjaim között is öt év a különbség, és képzeld, míg a nagyobbik mehetett a nagyihoz két éves korában, a kicsi már nem. Mert közben a nagymama öt évvel öregebb lett, nem bírta el ugyanazt a terhelést, bár hivatalosan egészséges volt, csak az a fránya öt év... tudod?

2018. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt ne felejtsük el, hogy a gyerektartást NEM a LÁTHATÁSÉRt cserébe fizeti az apuka. A gyerektartás a gyerekkel járó kötelezettség, a láthatás pedig egy jog. Teljesen függetlenek egymástól :)


Az exnek biztosítania kell a láthatást, ez úgy látszik,ez meg is történik.

Ha a végzésben nincs leírva ki- hova viszi a gyereket láthatáskor, megegyezésen múlik, hol találkozik apuka és a csemetéje.


Nem bántásból, de nem lehet, hogy a csaj érzi a felé áradó gyűlöletet tőled ( a fenti pár sor alapján is teljesen érezhető) és úgy gondolta, inkább hozzátok nem megy?

2018. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Erre gondoltam én is mint az utolsó, vagy még arra, hogy te nem szeretnéd hogy a párod és az exe találkozzanak személyesen.
2018. ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor az egészben az a gondod hogy nem sózhatod rá a gyerekedet a nénire?
2018. ápr. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!