Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy teljesen megromlott...

Egy teljesen megromlott házastársi viszonyt, melyben állandósultak a veszekedések, meg lehet menteni?

Figyelt kérdés
Régóta húzódó, egyre romló állapot, amin nem sikerül javítani. Azt hiszem, már túl soka sérelem, ezt hogyan lehet feldolgozni. Férjem hallani sem akar külső segítségról.
2018. ápr. 25. 18:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk házasok, 8 éve vagyunk együtt. Van egy gyerekünk.
2018. ápr. 26. 12:40
 12/13 anonim ***** válasza:

Amikor összeházasodtatok, még nem volt ilyen durva?

Nem történt valami negatív esemény az életében? Pl szülei halála, munkahelyi piszkálódások, munkahelyről való kirúgatás.

Nincs más nő a képben?

Ha azt akarja, hogy próbáljátok meg újra, annak a feltétele legyen a párterapeuta igénybe vétele. Amíg csak kettecskén a saját levetekben főtök, ezt bármikor eljátszhatja veled. A komolyan gondolás egyik záloga egy idegen beavatása.

2018. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A helyedben én már úgy érzem mindent megpróbáltatok egy ideje nem megy. Amint olyat mondana a férjem, hogy nem vagyok jó az ágyban onnantól fogva nincsen miről beszélni legalábbis számomra. Nem tudom gyereketek mennyire érzi ezt, mert ezt bizony minden gyerek megérzi előbb vagy utóbb. Rosszabb felnőnie egy rossz házasságban amikor a szülők csak egymást marják. Vagy kezdetek külön egy egészséges életet. Nem könnyű dolog az biztos, de a férjed hajlandóságot sem mutat párterápiára. Ha egyik fél nem akarja a javulást a változást, már nincsen értelme.

De amit neked mondott, nekem felháborító. Szóval helyedben válnék. Én is váltam két gyermekkel, azóta nagyon jó párkapcsolatban élek. 45N

2018. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!