Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontottam. és most borzasztó...

Elrontottam. és most borzasztóan érzem magam. Vagy csak bolhából elefánt?

Figyelt kérdés

Alig vártam, hogy hazajöjjön a férjem, mert ki akartam menni a partra fürödni. Mikor hazajött, a gyerek kitalálta, hogy tollasozni akar a réten, de én kiakadtam, hogy 100 fok van kinn, szúnyogok, izzadás stb. De jó, kimentünk, viszont nem bírtam elviselni a meleget, és megkértem, hogy hozzanak haza kocsival. Közben a kocsiban már én voltam a hibás, hogy képtelen vagyok alkalmazkodni...

Aztán a családom szépen kirakott itthon, és elmentek a stranra :( Én meg itthon ülök, mert bár én is ezt akartam, és alig vártam, hogy együtt legyünk, lehet, hogy másként alakul, ha kicsit toleránsabb vagyok. Tudom, hogy nem nagy probléma másnak, de annyira rossz érzés, hogy képtelen vagyok toleránsabb lenni.

Mégis mit mondjak, ha hazajönnek?!


2010. jún. 13. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is kérdezd meg szerintem, hogy jól szórakoztak-e milyen volt a strandolás, sokat fürödtek -e és tollasoztak is -e. Utána pedig sűrű bocsánat kérések tömlege.

Tényleg nagy önzőség, és hiszti a semmire. Menni akartál de ez se és az se volt jó, jól tették, hogy otthon kiraktak (már ne is haragudj meg, bocsi nem bunkóságnak szánom).

Talán azért már le fog nyugodni mindenki szeirntem.

Kitartás, és vond le a tanulságod, hogy neked is kell alkalmazkodni.

2010. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod nekik, amit itt írtál, bocsánatot kérsz és legközelebb nem viselkedsz így. Rosszul vagyok én is attól, mikor valaki csak hisztizni tud, mert jaj meleg van, jaj ez, jaj az. Mindnekinek melege van, a szúnyogokat senki nem szereti, de lehet vinni napernyőt, legyezőt, befújni magad szúnyog ellen, vinni hideg üdítőt, vékonyan öltözni és még van kismillió megoldás. Máskor előre gondolkodj és ne csinálj fölösgesen ilyen jelenetet, annyira tönkre lehet evvel tenni a más kedvét.
2010. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

:(((

De akkor legalább mentek volna vissza tollasozni. Ehelyett kimentek fürödni, direkt bosszúból... :(((

Tudom magam utálni, mikor hülye vagyok.

2010. jún. 13. 17:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg akkor képviselni az érdekeidet, amikor még lehet. pl. "jó, tollasozzunk, de a strandon"
2010. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, most ők is kellemetlenül érzik magukat!

De mire hazaérnek nem lesz gond!

Nem csak te hibázol nem csak ők!

Egymáshoz tudni kell alkalmazkodni és akkor minden elviselhetőbb!

Nyugi!

2010. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy kezdted magad rosszul érezni, de nem volt bátorságod ezt ott és akkor kimondani. Nem nagy ügy!
2010. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És a strandon miért nem lehetett tollasozni?:D
2010. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazán nem kéne felfújni, tényleg. Csak épp nem töltöttük együtt a napot, ez fáj. Nekem meg ilyenkor olyan lelkifurdalásom van, sokszor még aludni se tudok, ha nem viselkedek normálisan a gyerekkel.
2010. jún. 13. 17:51
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, jól van, azért hamut nem kell a fejedre szórni:) Szerintem a legfrappánsabb amit tehetsz, hogy vidáman és nem sértődötten fogadod őket. Mivel kicsit neked is igazad van, a sűrű bocsánatkéréstől a helyedbe eltekintenék.

Azt viszont biztos méltányolják, hogy nem folytatod a nyűgösködést, hanem mosolygósan várod haza a "bandát"! (A tartós házassághoz kell egy jó adag humorérzék, plusz, hogy magunkon, a saját szerencsétlenkedéseinken is tudjunk nevetni.)

2010. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

:D Lehetne tollasozni a strandon, persze, de a gyereknek nem lehet észérvekkel megmagyarázni... Reggel még bakancsos túrát akart, meg bográcsolást és hegymászást, és ebből redukáltam le, hogy akkor hegy lábánál tollas, foci... Ebbe még belement.

Pedig nem rossz ötlet ez a strandon tollas :)

2010. jún. 13. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!