Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfelejtette mindenki a...

Elfelejtette mindenki a szulinapom, meg bocsathato?

Figyelt kérdés
Kedden volt a huszadik szuletesnapom. A paromon es csaladjan kivul,meg a barataimon kivul senki nem koszontott fel a csaladbol. Meg a sajat apam/anyam sem. Egyenlore nem mondtam senkinek, hogy szulinapom volt, de nem is keresett azota se senki. Nagyon csalodott, es szomoru vagyok. Ti megbocsatanatok?

2018. máj. 10. 18:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem baromi gyerekes vagy. Velem is volt ilyen, mindenki ilyen lökött nálunk, de jó a kapcsolat. Délben jöttek rá, hogy szülinapom van, mert valamelyik haverom átugrott felköszönteni, szétröhögtem magam a hülye fejükön. Nem kell mindent ennyire komolyan venni!
2018. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
2%
Mi volt részedről az a kiemelkedő teljesítmény, ami miatt családodnak feltétlenül ünnepelnie kellett volna ?? Inkább neked kellett volna anyádnak megköszönni, hogy a világra hozott.
2018. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
En ilyen alkalmakkor latom igazan, kinek is vagyok fontos. Nalam is le szoktak szarni a legtobben.
2018. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
82%
12# neked se volt gyerekkorod...
2018. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem szólsz nekik h hoppá szülinap van? Mondjuk rég rossz ahol Egy szülő nem tudja ezt magátol,de ez van,sajnos ma ilyenek a családi viszonyok ennyi,nem kell foglalkoozni ezekkel,éld a saját életedet. Ha nincs komunikácio köztetek nehéz segiteni az ügyben.
2018. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
96%
Nálunk évekig elvolt felejtve bátyám névnapja mert szilveszter előtt van ő neman turte de szarul esett neki azóta mindig eszünkbe van.
2018. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Mar ne is haragudj meg, ki az hogy mit tettem le az asztalra???? Soha semmit nem kertem toluk, ugyan ugy fizetek hogy itt lakhassak, mintha albiba koltoznek, en is ugyan ugy beszallok a kaja, a rezsi pezbe. Dolgozok, egyetemre jarok, anyanak par nappal az en szulinapom elott volt a szulinapja, en a kedvenc viragjat megvettem neki, es melle meg egy 10 ezer forintos ajandekot is. Es nem a pénzről van szo, nem kell van fizetesem, nem kellett volna semmilyen ajandek, egy Boldog születésnapot is boven eleg lett volna, de a csaladbol senkinek nem jutatottam eszebe. Persze a testverem, akinek szinten majd kost lesz a szulinapja mindenkinek eszebe fog jutni:) Neli kulon buli, stb... tavaly is ez volt en pont erettsegiztem a szulinapomon, semmi boldog szulinapot.Jol irtad meg az erettsegit?? A tesomat meg etterembe vittuk, meg 30 ezres cipot vettek nekim
2018. máj. 10. 20:24
 18/24 anonim ***** válasza:
88%
Akartak téged,neharagudj h megkérdezem,mert h nem szeretnek a biztos,most is albérlő vagy nem családtag.. Enyibol mehetnél albérletbe is,én befejezném az önalázást és a szeret kicsikarását tizezres ajándékokkal,mert beteggé tesz ez a légkör.
2018. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is nagyon rosszul esett volna az biztos, és szóvá is tettem volna.Tesód fiatalabb? Ismerek olyan családot, ahol csak 18 éves korig tartják a szülinapokat, utána nem érdekes.De ha különben jó a viszony,azért ne szakítsd meg rögtön a kapcsolatot.Én a helyedben egyenesen rákérdeznék:"Miért nem tartjátok számon a szülinapomat?"
2018. máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
De ha különben jó a viszony? Az utolsó komment alapján számomra leri h itt nincs semmilyen viszony,max főbérlő albérlő. Soese értettem az ilyen "családokat".
2018. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!