Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék a barátnőmn...

Hogyan segíthetnék a barátnőmnek? Bevett egy nagy csomó gyógyszert.

Figyelt kérdés
Mennyi adag gyógyszertől lehet meghalni vagy valamilyen károsodást szenvedni? Ő elég sokat bevett, szerintem meg akart halni, elégé rosszul érezte magát mostanában.
2010. jún. 14. 17:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
ez attol függ mit vett be és mennyire van hozzászokva a szervezete (egyik barátom sanaxhoz hozzászokott annyira hogy 20szemtől is csak emlékezetkiesése lett)
2010. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
ez szerintem nem 20 volt, sokkal több, de nem tudom hogy sanax volt-e benne, nem hinném hogy hozzászokott a szervezete nem olyan gyógyszer kapkodós
2010. jún. 14. 17:45
 13/28 anonim ***** válasza:
Én is már bevettem 1szer egy csomó gyógyszert,és nem haltam meg.Azt mondta a doki,hogy nem tudtam volna annyit bevenni hogy meghaljak,mivel kihánytam volna,vagy ilyesmi,mert a szervezet védekezik.
2010. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer 40-et vettem be, a barátaim sós vízzel itattak, majd mentőt hívtak. előtte még egy jó barátom felpofozott és meghánytatott. Bent a kórházban mindenre emlékszem, nagyon csúnyán beszéltek velem a dokik, nagyon a lelkembe vájtak még ők is. Azóta megfogadtam, hogy sosem csinálok ilyet!
2010. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint nem lehet baja?
2010. jún. 14. 18:04
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
De lehet baja. Az én nővérem 3x gyógyszerezett be. Egyszer 120-at, egyszer 150-et (ezektől csak gyomormosás) harmadjára 250 szemet. A férje ezerrel vitte a kórba, az utolsó pillanatba ért be vele. Gyomormosás mint a többinél, és egy hónapig nem tudta mozgatni a fél oldalát. Azt hittük, hogy lebénul, de hálistennek nem. Azóta ő sem próbálkozott többet, ennek már több mint 10 éve. Igaz a pszichiátriára amikor bevitték a mentősök, ő ment előre, s a nővérkék ezt mondták: Szia Henike, hogy vagy, rég láttunk. A mentősök pedig csak összenéztek. Na ez a durva.
2010. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

18:15 vagyok

Tejet kell itatni vele, az azt hiszem semlegesíti a gyógyszereket vagy megakadályozza a gyors felszívódásukat.

Nem vagyok benne biztos, de én ezt tenném, semmi esetre sem hánytatnám, mert ha nem tudod mikor vette be, és mondjuk elkezd hatni, elájul vagy valami, akkor meg is fulladhat. Vagy neked mindegy hogy mibe hal bele? Bocsi a bunkóságért.

2010. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
18:15-nek hogy hogy az utolsó percbe ért be vele? Meghalhatott volna? A 17:47es azt írta hogy nem tudott volna annyit bevenni h meghalljon mert kihányta volna. Akkor most ezt nem értem.
2010. jún. 14. 18:22
 19/28 anonim ***** válasza:
Minden gyógyszer másképp hat, úgy látszik van olyan amit a szervezet kidob magából(kihányod), de a gyógyszerek többsége nem olyan.
2010. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 BlackSword ***** válasza:
Ez attól függ... Van olyan gyógyszer amiből tudsz annyit bevenni, hogy belehalj... De az általában egy rendes háztartásban nincs... és csak szakorvosi engedélyel lehet kiíratni is... Szóval a házi gyógyszeres szekrányből lehet próbálkozni, de nem érdemes, mert csak a gyomrod mossák majd ki...
2010. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!