Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék a barátnőmn...

Hogyan segíthetnék a barátnőmnek? Bevett egy nagy csomó gyógyszert.

Figyelt kérdés
Mennyi adag gyógyszertől lehet meghalni vagy valamilyen károsodást szenvedni? Ő elég sokat bevett, szerintem meg akart halni, elégé rosszul érezte magát mostanában.
2010. jún. 14. 17:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Van olyan gyógyszer, amiből 100 szembe sem halsz bele, de vannak komolyabbak, amikből ennyinél már nincs segítség, legfeljebb ha rövid időn belül kórházba kerül.
2010. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Az utolsótól kérdezem mik azok a gyógyszerek amitől kevesebb mennyiségtől is meghal?
2010. jún. 14. 22:07
 23/28 anonim ***** válasza:
Ezeket itt inkább nem népszerűsíteném. Maradjunk abban hogy az általánosan használt Xanax (Frontin), Rivotril nagy adagban is csak elvétve halálosak. Leginkább ezekkel szoktak próbálkozni, szerencsére hiába. Aki biztosra akar menni, az több gyógyszer kombinációját használja, persze nem mindegy, mit, azért ehhez érteni kell.
2010. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit értetlennek tűnsz. Már-már azt gondolnám, Te akarod bevenni ezeket a gyógyszereket. Inkább menj be a barátnődhöz a kórházba, és úgy segíts neki. Mert túl kíváncsi vagy a gyógyszerek fajtáira és a mennyiségre!!!!!!!!!! Ezzel nem segítesz neki!
2010. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Előzó vagyok! Újra végigolvastam a válaszokat, és tényleg arra gyanakszom, hogy te akarsz valami hülyeséget tenni! Így van?
2010. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is levágtam, hogy a kérdező szeretne jobb létre szenderülni.
2010. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
17:47-es vagyok:Én egy egész zacskóval kaptam akkoriban,mindenféle fajta volt benne,és ezt kezdtem magamba tömködni.De már az elején hányingerem volt,nem is értem hogy lehet nagyon sokat egyszerre megenni.Ha tényleg neked vannak ilyen gondolataid,nem ajánlom.Életben maradsz,és lehet hogy lesznek olyan utóhatásai,amit egy életre megbánsz.
2010. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
egyszerűbb. gyorsabb. altató+kád víz
2010. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!