Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti családi összejöveteleitek...

A ti családi összejöveteleiteken is szoktak ilyenek lenni? Vagy csak mi vagyunk ilyen furcsák?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy gyakran van olyan, hogy összejön a család.

Legtöbbször mi megyünk rokonokhoz de van néha fordítva is.

Apámnak van két lánytestvére és velük meg a gyerekeikkel szoktunk sokszor összejönni.


egyik lánytestvérének van két fia, a másiknak egy fia és két lánya.


A két fiútestvérről: egyikük 16 éves, nagyon menőnek hiszi magát, folyton a középpontban akar lenni.


A másik 15 éves, ő inkább ilyen visszahúzódó típus volt és a testvére elég sokat szivatta.


A nagyobbik már vagy egy éve azt csinálja a családi összejöveteleken, hogy kiáll mindenki elé, leveszi a polóját és elkezdi mutogatni az izmait meg mondja, hogy ő milyen keménycsávó és elég csúnyán is beszél.

Imád verekedni és fitogtatni az erejét a lányok előtt.

Valami beteg késztetést érez arra, hogy a lányok előtt összeverekedjen egy másik fiúval.

Az iskolában is ezt csinálja.


És a durva az, hogy ilyenkor a szülei meg a többiek ilyenkor nem szólnak rá, hogy ezt azért nem kéne hanem még támogatják is, nevetnek rajta és a család női/lány tagjainak még be is jön.


ez már eleve beteges szerintem.


Na de a lényeg az, hogy karácsonykor amikor így szintén összejött a család, szokásosan a nagyfiú kiállt elénk félmeztelenül és elkezdte tenni a fejét.

Sokszor beszólogatott az öccsének aki ezt megelégelte, szintén levette a polóját és kihívta a bátyját boxolni ott mindenki előtt.

A két fiú egymásnak esett és ütöttük-verték, rúgták egymás meg káromkodtak is egymásra.

Nagyon durva volt az egész, majdnem szétverték a berendezést és egymásba is tettek kárt, teli voltak kék-zöld foltokkal.


A legdurvább azonban az, hogy a többiek főként a lányok csak mosolyogtak ezen és szurkoltak nekik és boldogan nézték a verekedést.


ezután még volt húsvétkor egy ilyen összejövetel meg most májusban kb két hete.


Mind a kettőn sor került a verekedésre, noha már nem olyan durván és a többiek csak őrjöngve szurkoltak és mondták, hogy szeretnék ha mostantól mindig verekednének.


A kisebbik fiú is már átvette már ezt a stílust pl. egyszer olyat csinált most legutóbb, hogy odament az egyik lány unokatestvéréhez és elkezdte mozgatni a mellizmát.

Meg azzal menőzött, hogy megverekedett azért, hogy egy lány a barátnője.


Én ilyenkor csak fogom a fejemet és legszívesebben ott se lennék.


Én a magam részéről primitívnek az olyan embert aki verekedéssel oldja meg a problémát vagy akár csak hobbiból verekszik és, hogy ilyen magamutogató és fitogtatja az erejét.

Azt a lányt meg méginkább akinek ez jön be és szereti ha a fiúk verekednek.


Akármilyen hihetetlen, tényleg ez megy nálunk.


Ti mit gondoltok erről?


Nálatok is szokott ilyen lenni?



2018. máj. 21. 17:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de elég primitív családod van
2018. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Evés közben olvastam a kérdésed,ami végett félrenyeltem,letüdöztem a kajám,ugy felröhögtem. Kakas viadal jutott eszembe,ketrec harc. Nem menj többet oda. Mást opciot én se tudok. Lol,mik vannak.
2018. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Juliusz48 ***** válasza:
Az állatvilágban az alfa hímeknek folyamatosan bizonygatniuk kell a fölényüket. Lehet, hogy ebben a családban még csak ott tart a törzsfejlődés. Habár nálunk a másfél évvel fiatalabb öcsém próbálgatta mindig az erejét, de nem a család előtt.
2019. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!