Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztos vagyok benne, hogy...

Biztos vagyok benne, hogy apám csalja anyumat, mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Félek, hogy lassan anyum is rájön és akkor nagyobb baj lehet. Beszélni nem nagyon tudok apummal, elégkimétt ember.
2018. máj. 31. 20:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Abba gondolj bele még, ha elmondod TE leszel a szaralak.


- apádnál, mert beköpted

- anyádnál, mert ha tudott róla, ha nem miattad "kellett" szembesülnie a dologgal


És ha elmondod, akkor is ugyanúgy menni fog a melléjárás, mert anyád nem fogja elhagyni apádat - ez úgy 95%.

2018. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%

Nehez!

De ne irjatok mar azt hogy semmi koze a gyereknek a szulok szerelmi eletehez!! Persze amugy nincsen! Meg senkit nem erdekel mit csinalnak Ketten! De egy megcsalas a gyerekre is KIHAT mivel aztan borul a dolog es a csalad! Tehat az hogy semmi koze hozza nem igaz! Borzalmas ez a fajta a gondolkodas!

Az mar mas kerdes hogy ilyenkor mit lehet vagy nem lehet tenni. Vagy mi a celszeru. De az alapbol is keptelenseg hogyha a gyerek tudja vagy sejti akkor csak tegyen ugy mintha nem lenne semmi...tohej

2018. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#11 Ez valami nagyon gettó értékrend.
2018. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A gyereknek annyi köze hozzá,h 90 % ban miatta van egyutt két ember,de csak élnek egymás mellett nem együtt vannak,ez saját tapasztalat.
2018. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

én is voltam így,én meg is mondtam anyának..hát nem majd hagyom,hogy egy gerinctelen féreg átverje és bántsa,akit a legjobban szeretek..azóta sokkal jobb az életünk,igaz sok a veszekedés még mindig(ez kb 6 éve volt) mert vissza akar kerülni az a mocsok anyához,de hamarosan sikerül távol költözni tőle és mindnekinek egy sokkal jobb élete lehet,ő meg csináljon amit akar


szóval szerintem mondd el anyukádnak

2018. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Leülni apáddal, elmondani, mit tudsz. Meghallgatni az álláspontját, megkerdezni mióta, miért, hánnyal, stb.. Ezután ultimátumot adni, hogy elmondja édesanyádnak.
2018. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Átérzem mert velem is ez van. Én láttam ahogy apám kétes üzeneteket vált a ribivel, és utána törli.(és az a gáz, hogy családi barát, van férje(külföldön dolgozik), és van két gyereke) Ez ma történt. Alig akarom elhinni, hogy ez velünk is megtörténik, pedig nagyon valószínű, hogy megfog. Konkrét dolgokat nem árultam el neki, de utalgattam rá, hogy vmi van. Nem kérdezett konkrét rá, hogy mit tudok, de olyat kérdezett, hogy mi van abban a pici fejemben. És olyan rossz érzés volt anyukám szemébe bele nézni és nem mondani semmit. De nem tehettem meg vele. Arra haza érni a munkából, hogy a lánya tönkreteszi az életét? Kössz nem. Nem tudom miért de apukámtól pedig félek. Nem bántott még soha(egykét atyai pofontol eltekintve) de tartok tőle. Ha ezt nem néztem ki belőle, akkor másra is képes lehet. Nem tudom, de annyi szent, ha ez így megy tovább én bedilizek és vmi kárt teszek magamban, mert ez a kín elviselhetetlen. Neked pedig kitartást, ha még mindig tart a dolog. Vagy javult már valami? Nekem is kellene egy két tanács.

16/l

2018. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia. Figyelj màr. Látom te egy nagyon lojális meg hűséges ember vagy most de gondolj bele. Szerinted hány olyan ember van aki megcsalás nélkül végigbír 20-30 évet egy nő mellett: A válasz: egy se. Az hogy maradjon ki ez a tanács ebből az nem csak olyanoktól van akiknél nincs otthon semmi ilyen. Képzeld el anyám meg apám mindketten félreléptek már a 20 valahány évük alatt, úgy hogy tudok is róla. Valószínűleg évtizedek után egy házasságban előbb utóbb te is kiváncsi lennél rá milyen mással. Olyan ember nincs aki egész életében csak egy emberrel kefél. A másik meg az hogy amiatt is jobb kimaradni egy ilyenből mert lehet hogy az apa ezt abbahagyja és ugyanúgy él a családotok együtt boldogan, viszont ha bemószerolod akkor felborulhat örökre minden. Úgy hogy nyugodjatok meg, ilyen mindenhol van, nem kell egyből ezzel a szűzmáriás szöveggel jönni hogy szembeköpném apám meg hogy milyen egy féreg meg stb.... nyugodjatok meg mind
2019. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!