Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan kőztetek, aki a...

Van olyan kőztetek, aki a férjével/feleségével 14-15 éves kora óta együtt van?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy van-e rá több példa, valakiknél kitart-e ez a szerelem. Mi 4 éve vagyunk együtt a barátommal, én most 17 vagyok, ő 18
2018. jún. 12. 06:52
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
köztetek*
2018. jún. 12. 06:54
 2/43 anonim ***** válasza:
32%

Ohohohóóó

Akkor hamarosan beköszönt a szakítás.

2018. jún. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
85%
Általános iskola 1. osztályában láttam meg először a feleségem, gyerekként is afféle de ja vu érzés lehetett az a pillanat, vagy ha nem az akkor szerelem első látásra. Ma 50 évesek vagyunk és boldog házasságban élünk.
2018. jún. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
96%
Én 14,a barátom 18volt mikor össze jöttünk. 7evig voltunk együtt. Viszont van két olyan középiskolai osztalytarsam akik 15eves koruktól együtt vannak. Most 30evesek vagyunk. Szóval van rá esély, de saját meglátásom szerint kevés. Plusz van egy barátnőm, 33eves, 16evesen össze jött a párjával. Előtte nem volt senkivel. Azt látom rajta hogy most élne.. Nem teszi... De szerintem csak idő kérdése... De nem jó már gyerek mellett bekattanni, hogy hú meg nem éltem stb. Én így utólag örülök, hogy nem maradtunk együtt az elsővel.
2018. jún. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
81%
Az 1. nagy szerelem sajatja es szepsege is, hogy 1. es hogy veget er. :) 14 evesen tortent az enyem, 6 even at tartott, es nem banom, hogy vege lett, akkor se bantam. Azota ferjhez mentem. Senkit nem ismerek, aki az 1. szerelmehez ment volna, es tartos hazassag lett volna belole.
2018. jún. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
77%
Ismerek ilyet, de nem boldogok. Csak félnek kilépni egy házasságból.
2018. jún. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim válasza:
73%

Vannak olyanok akik együtt élnek, de nem boldogságban, csupán megszokásból, jobb esetben kényszerből (a feleségnek jövedelme nincs, mert soha nem dolgozott, a férj meg egy tányért nem tud elmosogatni egyedül, mert soha nem végzett házimunkát).

Tündérmesék nincsenek a való életben.

2018. jún. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%

Nincsenek általános érvényű szabályok amik mindenkire egyformán igazak.

Láttam én már egyéjszakásból családalapítást és örök szerelemből drámai traumásszakítást is.

A gyerekkori szerelem is kitarthat élethosszig. Nem kötelező szakítani. Rajtatok áll.

2018. jún. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
73%
15 éves voltam, a férjem 17. 11 éve vagyunk együtt, idén házasodtunk össze. Szerelmesebbek vagyunk egymásba, mint az elején. Nem mondom, hogy nem voltak sosem viták, de mindent megoldottunk. Egymás mellett csiszolódtunk össze. Nem hiszem, hogy kimaradtam valamiből, eljárunk szórakozni, nyaralni, kirándulni, külön-külön is, de együtt is. Boldogok vagyunk és családot tervezünk.
2018. jún. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
81%
Az unokatestvérem él az első szerelmével. A gimiben jöttek össze, inkább 17 évesen, mint 14. A lánynak az első kapcsolata. Azóta házasok, 2 gyerekük van, és 40 felé közelítenek. Boldogok együtt.
2018. jún. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!