Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan kőztetek, aki a...

Van olyan kőztetek, aki a férjével/feleségével 14-15 éves kora óta együtt van?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy van-e rá több példa, valakiknél kitart-e ez a szerelem. Mi 4 éve vagyunk együtt a barátommal, én most 17 vagyok, ő 18
2018. jún. 12. 06:52
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
72%
16 voltam, a párom 18. 26 éve vagyunk együtt, a fiunk 20 éves. Boldogok vagyunk, remélem ez így is marad még sokáig.
2018. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
85%
Mindketten 16 évesek voltunk, amikor összejöttünk. Nem láttuk előtte egymást soha, "villámcsapás" volt. 28 éve vagyunk együtt, 22 éve házasok. Sajnos, csak keveseknek adatik meg, hogy a nagy Ő-vel élhetik le az életüket, ezért a sok negatív komment. Az viszont, hogy leragadsz-e egy középszerű kapcsolatnál vagy továbblépsz már a te döntésed. Azt gondolom, mi azért vagyunk így a párommal, mert a mai napig úgy nézünk egymás szemébe, mint két 16 éves és tudom, hogy vagy Ő vagy senki más. És ez visz tovább a problémákon is. :)
2018. jún. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
86%

Nem én, régi haverom egyetemről.

Ő 14 volt, csaj 13 amikor megismerkedtek, 23 évesen házasodtak suli után, tavaly váltak el.

Egyszerűen nem tudták megoldani, hogy mindketten elsők voltak a másiknak és vágytak az újdonságra. Amikor mások randizgattak és megvoltak az első kapcsolataik, ők már összeszokott pár voltak. Haver elmondása szerint úgy érezte, mintha fiatalon már egy lakótársa lenne akivel 1-2 hetente lefekszik, öregnek érezte magát.

Aztán szétmentek, mert a csajnak udvarolt valaki a munkahelyéről és nem igazán utasította el a közeledést, nem volt értelme tovább húzni.

Ma mindketten boldogabbnak tűnnek, gyerek nem volt, a házasságot meg elkapkodták.

2018. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
43%

Már nem vagyunk együtt... De 14 voltam, ő 18, mikor összejöttünk. 21 éves voltam, mikor megszületett a lányunk, 24, mikor szétmentünk, tehát 10 évet húztunk le együtt.

Saját tapasztalat:

Ilyen fiatalon még nem alakul ki a végleges személyiség, innentől az ember rengeteget változik még valamilyen irányba. Ha a két félnek ez teljesen más terep, és idővel egyre csökkennek a közös tulajdonságok, a közös érdeklődési kör, a közös igények, ott előbb-utóbb ez úgyis kiütközik, és nem nagyon van értelme a folytatásnak. Ez nem törvényszerű.

Nem írok konkrét dolgokat, de ez sokmindent magába foglalhat.

(Sokáig azt gondoltam én is, vele fogom leélni az életem. Utólag visszanézve sok szar volt, amit akkor nem úgy éltem meg, mert nagyon szerettem. De ez úgy 5 év után kezdett csökkenni. Úgy voltam vele, a szerelem mindenhol elmúlik, valami megmarad, akkor jött a lányunk. 3 éves volt, amikor kezdett tönkremenni köztünk a dolog, 4 hónap alatt megdöglött a kapcsolatunk. Majd olyat tettem, amit 9 és fél év alatt soha, megcsaltam. Aztán elköltöztünk a gyerekkel.)

2018. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
34%

18 éves koromban jöttem össze a párommal. Ő (21) volt az első komoly barátom.


a hónap végén lesz nagykorú a kapcsolatunk :)

2018. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
65%

A barátommal az oviban barátok voltunk, de amúgy nem ismertük egymást igazán.

A házuk nagyon szép, hatalmas virágus kertjük van, amit kicsiként sokat csodáltam, főleg, mert volt benne egy nagy béka szobor, amit imádtam. Kijelentettem a szüleimnek, hogy én abba a házba fogok élni, ha nagy leszek.. :D

Aztán egy játékon belül elkezdtünk beszélgetni. Kiderült, hogy egy városban élünk (kisváros), szóval találkoztunk és összejöttünk (első kapcsolat, ő 17, én 15. Az első sokk a házuk volt, ahova kicsiként költözni akartam, aztan a gyerekkori képek nézegetése közben felfedeztük, hogy oviban barátok voltunk. Azóta eltelt 5 év, és augusztusban lesz az esküvőnk :)

2018. jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
72%
16 évesen jöttem össze a férjemmel ő akkor volt 18.Volt pár jó évünk.26 éves koromra elváltunk.Nem lehetetlen ,de kicsi az esély rá, hogy együtt öregedtek meg.
2018. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos nem egeszseges, ha az ember ennyire fiatalon elkotelezodik. Ki kell probalni uj dolgokat uj emberekkel, hogy az ember tapasztalatokat gyujtson mind parkapcsolat, mind szexualitas teren. Altalaban mindig felredugas van belole, ha valaki ilyen fiatalon beadja a fejet,valbi meg nem hajlando. Sajnalom, a kedves holgyeket itt a valaszolok kozul, akik azt hiszik, hogy milyen boldog a ferjuk attol hogy tobb tizeneve csak ugyanazazt a puncit dughatja,es abban a tevhitben elnek, hogy az o kapcsolatuk aztan alomszeru. Pedig sajnos nagyon nem. :(Tudom mirol beszelek, szexualterapeuta vagyok, szoval lattam mar ilyet.
2018. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
32%
Jelen :) Igaz, azóta nagyon sokat változunk mindketten, de még mindig nagyon szeretjük egymást, azt is, ami változott a másikban, 15 éve vagyunk együtt, 10 éve házasodunk össze (sokan csodálkoztak, hogy nagyon fiatalon) három gyerekünk van azóta és békében-szeretetben élünk, nem lehetetlen, nekünk összejött de ez tényleg nagyon ritka, hogy az évek elteltével és ahogy változik az ember, mert hát mindenki változik... szóval hogy úgy változzanak mindketten hogy az jó legyen a kapcsolatnak. Hajrá, tartozzatok majd azon kevesek közé, ahová mi is :)
2018. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
65%

A 16 évesen kezdődött kapcsolatom 1,5 évig tartott. A 18 szülinapom körül szakítottunk. Azóta felnőtt fejjel teljesen máshogy nézek a fiúra, nagyon sokat változik az ember ahogy múlik az idő, esélytelen lett volna, hogy az elsővel maradjak együtt. Én is sokat változtam, azóta biztos ő is, két teljesen összeegyeztethetetlen úton indultunk, ahogy nagykorúak lettünk (suli, munka, célok), azóta nekem férjem és gyerekem van, ő még bulizik és haverozik.

Szerintem a következő pár hónapban, 1 évben dől el köztetek is, ahogy tovább mentek suliba, vagy dolgozni, hogy mennyire tart egy irányba az életetek, és mit váltanak ki az új emberek közelsége.

2018. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!