Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan kőztetek, aki a...

Van olyan kőztetek, aki a férjével/feleségével 14-15 éves kora óta együtt van?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy van-e rá több példa, valakiknél kitart-e ez a szerelem. Mi 4 éve vagyunk együtt a barátommal, én most 17 vagyok, ő 18
2018. jún. 12. 06:52
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
45%

17 éves voltam mikor összejöttem a férjemmel, ő 20. Nekem az első kapcsolatom, ő úgy mondja én az utolsó kapcsolata vagyok (sok volt neki). 10 éve vagyunk együtt. Ma van a 4. házassági évfordulónk. Nagyon szeretjük egymást! Van egy két éves kisfiunk is. Én is úgy gondolom, hogy ha azonosak a célok, álmok és van tisztelet, támogatás akkor működik a dolog. Én hiszek benne, lehetett volna nekem is előtte több barátom, de mindig az igazira vágytam. Randizni randiztam előtte, de nem volt semmi.

Egyébként a szüleim kapcsolata is hasonló. Anyukám 14, Apukám 24 volt mikor járni kezdtek. Most is olyanok, mint a tinik :D Januárban volt a 30. házassági évfordulójuk.

2018. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
34%

Keresztanyukám és a férje 11 éves koruk óta vannak együtt (de 15-től számolják hivatalosan). Most 35 évesek, 10 éve házasok és van két szép gyerekük is :) Van esély, hogy együtt maradtok, de szerintem elég ritka.

Sok sikert kívánok nektek! :)

2018. jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
46%

#38, csak mert neked szar tapasztalatod van, nem jelenti azt, hogy mindenki kapcsolata ilyen. Két komment:


1. Hidd el, az a férfitípus, aki megunja ugyanazt a nőt d*gni, létezik nőben is. Szóval ez nem egyetlen nemre van specializálva, ez egy embertípus: a nő ugyanúgy rá fog unni a férfival való d*gásra x év után, és keres majd egy másikat (vagy félrekefél).


2. Vannak emberek, akiknek a szex nem életcél, nem létszükséglet, és nem olyan fontos. Kapaszkodj meg - nem csak nők, de férfiak közt is! Kár az egész párkapcsolatot ráhangsúlyozni a szexre, annyi minden fontosabb dolog van nála. Elismerem, hogy nem mindenkinek! De általánosítani akkor sem szabad, ha szakembernek vallod magad.


(mi 10 éve vagyunk együtt, 17 illetve 16 évesen jöttünk össze (én vagyok az idősebb), mindkettőnknek a másik az első. :) )

2018. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!